פרסמה תמונת סלפי בלבוש מינימלי ארבעה ימים לאחר הלידה, ועוררה סערה ברשת

מרבית הנשים היולדות, נאלצות להתמודד בתקופה הלא קלה שלאחר הלידה עם בעיות משקל עודף, וחזרה איטית לשגרה ולגוף המקורי שלהן. אולם, במקרה של קרוליין ברג אריקסן, עיתונאית ובלוגרית תזונה נורווגית מוכרת ואשתו של שחקן כדורגל נורבגי מפורסם בשם לארס אריקסן, עושה רושם שהמציאות היא קלה ופשוטה הרבה יותר, לפחות למראית עין.

קרוליין, שילדה בת חדשה לפני כשבוע, פרסמה תמונת ‘סלפי’ (צילום עצמי) פרובוקטיבית משהו בפרופיל האינסטגרם שלה, המציגה אותה בלבוש מינימלי, ארבעה ימים בלבד לאחר הלידה. התמונה בה ניתן לראות אותה בגזרה לוהטת ומחוטבת למדי, בלבוש מינימלי ועם גוף מעוצב ושרירי בטן בריאים, כאילו מעולם לא הייתה בהריון, יצרה דיון לוהט ברשת וגרפה המון תגובות נזעמות מצד גולשים ובעיקר גולשות, שלא בדיוק הבינו מה מטרתה התמונה, ואיזה הגיון עומד מאחוריה.

הריון נורבגיה

כמובן, לאיש מהגולשים אין בעיה עם גזרתה החטובה של אריקסן אך עצם פרסום התמונה עצבן גולשות רבות שנאלצו להתמודד עם עודף משקל לאחר ההריון, וגולשות אחרות שמתקשות לקבל את הגוף שלהן וממש לא זקוקות לנפנוף של בלה בלה בגזרה המטורפת שלה.

בין התגובות ברשת אפשר למצוא גולשת שטענה כי “לא בטוח שקרוליין היא בכלל מאותו גזע כמו של שאר הנשים” והוסיפה: “בעיני, התמונה הזאת מאוד פרובוקטיבית, לא בגלל שאני הילדה השמנמנה המקנאה בגזרה הדקיקה שלה, אלא בגלל שהתחלתי לתעב את הגוף שלי עוד שהייתי בת 12”.

 

לפני הלידה
כך היא נראתה בתמונה שהעלתה לאינסטגרם בזמן ההריון

גולש אחר סיכם את העניין בצורה יפה כשכתב: “האם זה באמת הכרחי לפרסם תמונה שכזאת של עצמך? היא שוויצרית, ולא חושבת איך התמונה הזאת משפיעה על גולשים אחרים ברשת”.

קרוליין עצמה אגב, לא ממש הביעה חרטה או הרהורים שניים על התמונה, הגיבה לסערה שיצרה וכתבה: “פרסמתי את התמונה כי אני גאה בעצמי ובגוף שלי לאחר משהו כל כך קשה כמו הריון ולידה, ואני חושבת שכל האימהות, בלי קשר לגוף שלהן, צריכות להתנהג ככה”. לצד התגובות הללו היו גם מי שתמכו בקרוליין וציינו כי זכותה של כל אישה לעשות מה שהיא רוצה עם גופה, העיקר שכל אחת תהיה שמחה בחלקה ותאהב את עצמה”.

מצד אחד אפשר להבין את המיני מהומה הזאת ואת הכעס על קרוליין שכן התמונה הזאת בהחלט עשויה לגרום לנשים רבות להרגיש רע, אך מצד שני, האם אנחנו באמת חייבים לעשות עניין מכל דבר, רק בגלל שהוא שם ברשת? מה דעתכם?

אחרי הלידה עם הילדה החדשה
אחרי הלידה עם הילדה החדשה

מקור: Mail Online

לייק לפטריה בפייסבוק