פריס הילטון מתקמבקת בפרסומת פרובוקטיבית חדשה לרשת המבורגרים

רשת המזון המהיר Carls Jr. האמריקאית, ידועה בהמבורגרים המצויינים והעסייסים שלה, אבל יותר מכך, ידועה בזכות שלל הפרסומות הפרובוקטיביות המפרסמות אותם, הכוללות לרוב פרזנטוריות לוהטות ושופעות אשר טוחנות בלי מעצורים המבורגר שמן ונוזלי מול עיניהן המשתאות של הצופים.

לפני כיומיים שחררה רשת ההמבורגרים את הפרסומת לטקסס-בורגר החדש שלה , ואיך לומר, אין כל חדש תחת השמש, ואנחנו בטוחים שגברים רבים בעולם מאוד ישמחו על כך. אחרי שקייט אפטון ביצעה את תפקיד הפרזנטורית באמנות בקמפיין הקודם, כוכבת הפרסומת הנוכחית היא דוגמנית בגדי הים הלוהטת של ספורטס אילוסטרייטד, האנה פרגוסון, שמצליחה גם היא בכישרון רב, לגרום לצופה לא לשים לב כלל להמבורגר הכל כך מגרה שהיא אוחזת בידיה, בזמן שהיא שוטפת רכב בביקיני מינימלי.

אלא שרגע השיא של הפרסומת, אם אפשר להגדיר איזשהו רגע בפרסומת הזאת כ”שיא” של משהו, מגיע דווקא בסיומה, כשאל הפריים פורצת לפתע פריס הילטון, מי שהייתה הראשונה לשטוף מכונית עם בורגר בידיה, אי שם לפני כמעט עשור.

הילטון, חמושה גם היא בלבוש כמעט לא קיים, פונה אל פרגוסון ומצייינת “פספסת כתם”, וניגשת לסייע לה במלאכת ניקיון הרכב במעמד של חונכת עתירת ניסיון שהגיעה כדי לחלוק קצת מהידע העצום שלה בביזוי נשים.

מדובר ללא ספק בסגירת מעגל מיותרת ומטופשת לחלוטין עבור הילטון, ובעיקר עבורנו הצופים. בכל אופן, אחרי תקופה ממושכת ששמה של הילטון ירד לחלוטין מהכותרות הצהובות, כנראה שזו הדרך היחידה (שאינה קלטת סXס) בה היא יכולה לחזור איכשהו, ולו לכמה רגעים, לתודעה שלנו.

וכך זה נראה אז בפרסומת המקורית בכיכובה של הילטון:


לייק לפטריה בפייסבוק