פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בחנו את עצמכם – איזה רכב אתם?

אין זה מקרי שסוגים רבים של רכבים נעים על הכבישים שכן כמעט עבור כל אחד מאיתנו מסתובב לו אי שם בעולם רכב יחיד ומיוחד. אז איך אומר הפתגם? אמרו לנו מי אתם ונאמר לכם מהו רכבכם

יובל בנר

שוק הרכב בישראל הוא מהיקרים בעולם כך שאלו המחליטים לרכוש רכב מסוים, לרוב עושים זאת מתוך מחשבה ומחקר מקיפים, אליהם נלוות גם שאלות רבות בסגנון – "איזה רכב מתאים לי לשלב בו חיי נמצאים כרגע?"

ובכן, עבור רבים שאלה זו עשויה להביא לבחירת הרכב המשעמם ביותר עלי אדמות, המשפחתית בעלת 4 הדלתות או לאחת שתיבת ההילוכים שלה אוטומטית וככל הנראה מוצאה אסייתי, אתם יודעים, שיהיה גם פשוט יותר למכור אותה לאחר מכן. מצד שני, מסתובבים סביבנו לא מעט אנשים שיודעים לבחור בדיוק את האחד שלהם – הרכב שמתאים עבורם ממש כמו כפפה ליד.

עבור אלו מכם המעוניינים ברכישת רכב גם בתקופה מאתגרת זו, מציעות חברות רבות בשוק הרכב בארץ עסקאות רכב נוחות וחסכוניות הכוללות בין היתר מגוון רחב במיוחד של רכבים. בין הבולטות יותר מביניהן היא חברת אלבר, שבנוסף לתנאים אלו, מציעה גם התאמת רכב אישית, במחיר בו הנכם מעוניינים לרכוש. אז אם אתם מתקשים לבחור, לפניכם מדריך מקוצר ופשוט שיסייע לכם להגיע להתאמה המושלמת.

Credit: Sutterstock

הספורטיבי – חובב הפורמולה

הטיפוס הספורטיבי מתחלק לכמה סוגים שהעיקריים שבהם הם הספורט המוטורי וזה הפיזי. אם נניח לרגע בצד את הספורט המוטורי מאחר ורכבי מרוץ של ממש אינם מורשים לנוע על הכביש, אנשים ספורטיביים המחזיקים ברכב וחובבי מירוצים לרוב ידגישו זאת. זה מתחיל בהדבקה של מדבקות המייצגות כל מרוץ, מרתון, טריאתלון ואיש ברזל שאי פעם נוצר על ידי האנושות על רכבם, ממשיך במתקן לאופניים על הגג או בגלשן הבולט מהחלון וכמעט שלא תוכלו לפספס רכב זה כשייסע הלוך או חזור מאירוע ספורטיבי כלשהו.

היוקרתי – אוהב תכשיטים, גם על הכביש

עבדתם קשה ויש לכם טעם טוב – אין סיבה שלא תראו זאת לעולם. רכב יוקרה הוא כמו תכשיט, משהו שהוא הרבה יותר מסתם אביזר להעביר בו את הנסיעה לעבודה. הוא חכם, איכותי, בטוח ותורם לאיכות חייו של בעליו כמו כל דבר אחר בחיים. וכן, הוא יקר, ורואים את זה!

ההרפתקן – אדרנלין זהו שמו השני

את הרכב הזה ניתן לזהות מרחוק. ראשית, הוא מלוכלך בשאריות בוץ, אבק וחול שמקורן אינו בדיונה הקרובה. הוא נשטף בפעם האחרונה אצל בעל הרכב הקודם – כי הלכלוך מוסיף אופי, על הגג ישנו מתקן לאחסון מים, בקדמתו כננת ומאחור היי-ליפט לחילוץ מורכב בשטח. כמובן, מדבקה של חיית שטח או של כל ארגון של אנשים טובים שיחלצו אותך מכל צרה תתנוסס בגאון על הפגוש האחורי, אולי גם ווסט זוהר על מושב הנוסע וצ'קלקה – כדי להיות מוכנים לכל תרחיש.

המשפחתי – חובב טיולים משותפים

הטיפוס המשפחתי עשה בשנים האחרונות מעבר חד מרכב סדאן בעל 4 דלתות לג'יפון אופנתי יותר. מה זה אומר עלינו? אין הדבר מעיד על כך שהמשפחה הישראלית מטיילת כיום יותר רק כי ברשותה ג'יפון, אלא שהיא פשוט נהפכת לאופנתית יותר.

אחראי – אוהב בטיחות יחיה

הטיפוס האחראי ישקיע יותר בבטיחות הרכב. ככלל, רכב יקר יותר יהיה גם בטוח יותר – דבר שהטיפוס האחראי אוהב במיוחד. יחד עם זאת, השנים האחרונות מאפשרות לו לדאוג גם לצאצאי העולם בעוד כמה שנים על ידי רכישת מכונית חשמלית שיתרונותיה רבים. הטיפוס האחראי הפשוט יבחר במכונית היברידית פשוטה וחסכונית ואלו מביניהם בעלי חשבון הבנק המנופח יותר, יעדיפו רכב שטח פלאג-אין היברידי אשר יכול להתחבר לשקע החשמל ולנסוע כמה עשרות קילומטרים על חשמל בלבד, מבלי להתניע את המנוע כלל.

חברותי ושמח – מעדיף אופי על פני יופי

ישנו זן ספציפי במיוחד של אנשים המזהים את עצמם לחלוטין לפי סוג רכבם. כלומר, רכישה של רכב רגיל אמנם נוחה יותר אבל למה לא לרכוש אחד ישן בעל אופי ונוכחות רבים, לשפץ אותו כדי להתאימו במדוייק לבעליו ולאחר מכן להצטרף למועדון של כל אלו העושים זאת?

בין אם החלטתם להצטרף למועדון לרכבים ישנים, לרכבים ממותגים או לזה של דגם מסויים או שהנכם פשוט אוהבים רכבים יפים מכל סוג, העיקר הוא שיהיה לכם עם מי לחלוק את תשוקתכם זו לעולם הרכב ולהנות מכך יחד.

אופנתי – למבינים בסטייל ולשוברי מוסכמות

אתם מכירים אותם – רכבים נוצצים, חדשים, בעלי מראה של סוכריה החונים מול בית הקפה או הבר הכי מגניב באיזור ומהם יוצאים כמו בסרט הוליוודי אנשים יפים ומתוקתקים. קיימים רכבים נשיים, גבריים, וכאלו שאינם נוהגים לפי מוסכמות כלל, כי אופנה זו אופנה ואיש לא יתערב להם כלל.

אם כן, בבואכם לרכוש רכב, ודאו כי אתם בוחרים באחד שמתאים לכיסכם אך לא פחות חשוב – גם לאישיותכם. שתהיה נסיעה טובה, מהנה ובטוחה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...