פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך שירות מצברים עד הבית חוסך לכם כסף וזמן

יש דברים שמתרחשים תמיד ברגע הכי לא נכון, ומכונית שלא מניעה היא דוגמה מצוינת לכך. ואולי בעצם אין רגע "נכון" להתרוקנות המצבר כך שהוא כבר לא יכול למלא את הייעוד שלו ולאפשר לרכב להוביל אותנו מנקודה אחת לנקודה שנייה. בכל מקרה כדאי לזכור שיש גם פתרון יעיל שחוסך לנו זמן וכסף והוא השירות של מצבר עד הבית.

מצבר
קרדיט: Pixabay.com

במקום כבלים

כשאנחנו מכניסים את המפתח לסוויץ', מסובבים ולא קורה כלום, המחשבה הראשונה (מיד אחרי "למה דווקא עכשיו כשאנחנו ממהרים?") היא להתניע את הרכב בעזרת כבלים. זוהי כמובן אופציה אפשרית, ובמיוחד אם יש מי שיכול לחבר את המצבר שלנו למצבר של הרכב שלו ולהתניע עבורנו את המכונית.

מצד שני במקרים רבים אין אופציה כזו זמינה מידית ואנחנו עלולים להתעכב פרק זמן משמעותי עד שנצליח להשתמש בכבלים ולהתניע את הרכב. עוד כדאי לזכור שגם אחרי שאנחנו מתניעים את המכונית עם הכבלים עדיין יש צורך להגיע למוסך כדי לבדוק את הרכב ואת המצבר ובמידת הצורך להתקין מצבר חדש. עוד כדאי לקחת בחשבון שגם בדרך למוסך אנחנו עלולים להיתקע שוב אם הרכב חלילה ייכבה, ובמצב שכזה נצטרך שוב למצוא מישהו שיעזור לנו להניע. בנוסף ייתכן שבמוסך הראשון שנגיע אליו ידרשו מאיתנו סכום כסף גבוה יתר על המידה עבור מצבר, וצרכנות נבונה בכל מקרה מחייבת סקר שוק מקיף והשוואת מחירים בין כמה וכמה הצעות של מצברים לרכב – אבל אם נרצה להסתובב בין מספר מוסכים מן הסתם נבזבז זמן רב (וכאמור נגדיל את הסיכון לכך ששוב ניתקע בלי יכולת להניע את המכונית).

השוואת מחירים נוחה ומשתלמת

שירות מצברים עד הבית מאפשר לנו לבצע סקר שוק מקיף ולקבל כמה וכמה הצעות מחיר כך שנוכל לבחור את זו המשתלמת ביותר. אמנם תוך כדי ביצוע השוואת המחירים היסודית לא נוכל כמובן לנסוע עם הרכב, אבל ממילא מדובר בזמן שהיינו מתרוצצים בו בין מוסכים. לעומת זאת כשאנחנו בוחרים באופציה של מצבר עד הבית, אנחנו יכולים לקחת מונית ולהגיע בנוחות ליעד שלנו ותוך כדי למצוא מצבר איכותי במחיר משתלם – וגם אם מכניסים לחשבון את התשלום על המונית עדיין החיסכון בעלות המצבר משמעותי.

עוד כדאי לזכור שכשאנחנו מחפשים מצבר בכמה מקומות יש לנו סיכוי טוב יותר למצוא מצברים במבצע – וכך ליהנות בשיא הנוחות ממצבר ברמת איכות גבוהה ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.

איך לבחור נכון מצבר?

שירות מצבר עד הבית לא "רק" חוסך לנו זמן יקר וכסף – ואפילו סכום משמעותי – אלא גם עוזר לנו לבחור את המצבר המתאים ביותר לרכב שלנו.

השיקול העיקרי הוא כמובן מצבר שמיועד לסוג הרכב ולנפח המנוע. פרמטר נוסף שאי אפשר להתפשר עליו הוא התאמה מלאה של הממדים הפיזיים של המצבר, כדי שהוא יוכל להיכנס למקום המיועד לו בתוך המנוע. אחרי שווידאנו שהמצבר אכן מתאים למכונית, השלב הבא הוא סינון לפי ארץ הייצור של המצבר – מומלץ להעדיף מצברים שיוצרו כאן בארץ או באירופה על פני מצברים מסין.

עוד המלצה היא לחפש מותגים מוכרים כמו שנפ או וולטה. אמנם ישנם תחומים שבהם שם מוכר הוא לא בהכרח ערובה לאיכות גבוהה, אבל בתחום המצברים החברות הוותיקות מבטיחות עמידות ואמינות, כך שתוכלו ליהנות מהמצבר החדש למשך 3-4 שנים (תוחלת החיים של מצבר איכותי). בחירה נוספת היא בין מצברים חדשים לבין מצברים משומשים – במרבית המקרים עדיף לשלם מעט יותר ולקבל מצבר חדש, וליהנות גם מיחס עלות תועלת משתלם וגם משקט נפשי למשך מספר שנים כך שלא נגלה שוב שבדיוק ברגע הכי לא נכון המצבר לא עושה את העבודה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...