ציוד קמפינג לטיולים – איזה ציוד חובה לכל טיול?

עומדים לצאת בקרוב מאוד לטיול בחיק הטבע? על מנת שתוכלו לצאת לטיול יהיה עליכם להצטייד בציוד המתאים. כאשר תהיו בעיצומו של הטיול, לא תהיה לכם אפשרות לרכוש ציוד נוסף. לרוב המקומות בהם תטיילו יהיו מקומות מרוחקים, לכן מוטב להצטייד לטיול מבעוד מועד.

ישנו ציוד שמיועד רק לטיולים ספציפיים, בו בזמן יהיה ציוד שמתאים כמעט לכל טיול. מוטב כי תרכשו מראש את אותו ציוד קמפינג שישמש אתכם לכמה טיולים פעם אחר פעם. מהו ציוד קמפינג לטיולים שככל הנראה תשתמשו בו בכל פעם מחדש? עשינו לכם רשימה של פריטים שכדאי לכם לוודא שנמצאים אצלכם במחסן לקראת הטיול הקרוב.

Credit: Freepik

תיק גב גדול

על מנת שתוכלו לצאת לטיול יהיה עליכם להצטייד בתיק גב נוח. לתיק הגב אתם הולכים להכניס את כל הציוד שתיקחו אתכם לטיול עצמו. ללא תיק גב תתקשו לסחוב את הדברים, בטח אם מדובר על פריטים רבים בהם תרצו להשתמש.

התיק חייב להיות בגודל המתאים כדי שיהיה ניתן להכניס אליו את כמות הציוד הנדרשת. ישנם תיקים בגדלים שונים, ניתן אפילו לרכוש מספר תיקי גב בכמה גדלים שונים. בכל פעם תוכלו לשלוף מהארון את התיק שיהיה המתאים ביותר לטיול הרלוונטי.

נעלי הליכה נוחות

כדי שתהיה לכם אפשרות לחקור את האזור אליו הגעתם יהיה עליכם להצטייד בנעליים נוחות. הנעליים יאפשרו לכם לצעוד מרחקים רבים בלי שתמצאו את עצמכם סובלים מכאבים. לא כל נעל שתהיה לכם בארון תהיה מתאימה לטיול אותו אתם מתכננים ואליו אתם עומדים לצאת.

בזכות הנעליים הנכונות תראו כי אין דבר שעומד בפני הרצון. פתאום תבינו עד כמה פספסתם שלא הייתם יוצאים לטיולים הללו. נעלי הליכה הן נעליים שבנויות בצורה מיוחדת להליכות ממושכות בתנאי שטח.

אוהל ושק שינה

מי שיוצא לטיול של יותר מיום אחד חייב לקחת בחשבון את כל נושא השינה. לא תמיד תהיה לכם האפשרות לישון במקום סגור, לכן חשוב שתהיה לכם תוכנית גיבוי. האופציה הכי טובה לשינה בחיק הטבע תהיה באוהל שבתוכו תפרסו שק שינה.

ציוד קמפינג לטיולים אמור לאפשר לכם להיות מוכנים לכל תרחיש, ולא לתכנן את המסלולים לפי מקומות הלינה. עם האוהל המתאים ועם שק השינה הנוח לא תהיו מוגבלים בהקשר הזה. תוכלו לצאת לכל מקום אליו ברצונכם להגיע.

ערכת קפה

כאשר נדבר לראשונה על ציוד קמפינג לטיולים ככל הנראה שלא תחשבו מיד על ערכת קפה. אך כל מי שמטייל זמן רב יודע כי אין דבר יותר משמח מאשר להכין קפה בחיק הטבע.

הערכה הזאת יכולה להציל אתכם בבקרים, ואפילו בשעות הערב כאשר הטמפרטורות צונחות. בכל רגע נתון יהיה ניתן להוציא את הערכה וליהנות מקפה משובח. דבר שיהפוך את החוויה לכזאת שיהיה לכם קשה לשכוח אותה.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק