הקלטת הלוהטת של קמרון דיאז נחשפת לעולם (וידאו)

כל מי שיצא לו לחוות מערכת יחסים ארוכת טווח, מכיר את הריטואל. תחילה הרומנטיקה פורחת, ההורמונים פועלים שעות נוספות, והמתח המיני מורגש באויר בכל רגע נתון, אך לאט לאט חולפים החודשים והשנים, השגרה משתלטת, הריגוש הולך ופוחת, ומשימת השמירה על הלהבה הופכת מורכבת וקשה יותר. אז איך מטפלים בבעיה? כמובן, מייצרים קלטת סXס לוהטת.

מאז נקלענו כולנו לעידן האינטרנט והמצלמות הסלולאריות, הפכו קלטות המין לחלק בלתי נפרד מהתרבות שלנו. כוכבות ענק כמו פאריס הילטון, קים קרדשיאן ואחרות בנו קרייה בזכות הקלטות האינטימיות שלהן שפורסמו ברשת, ואילו כוכבות אחרות כמו סקרלט ג’והנסון נאלצו לצפות בתמונות חושפניות שלהן מתרוצצות ברשת בלי ידיעתם לאחר שמכשיר הסמארטפון שלהם נפרץ. למרות אינסוף המקרים, עושה רושם שסלבריטאי העולם וגם “האזרחים הפשוטים” אף פעם לא לומדים את הלקח, ואנחנו מתבשרים חדשות לבקרים על מקרים דומים של תמונות חושפניות וסרטונים אישיים שדלפו לרשת ועוברות מעין לעין דרך קבוצות הוואטסאפ ודרך הרשתות החברתיות.

אז לא, קמרון דיאז, לצערכם או לשמחתכם, עדין לא נכנסה למועדון המכובד של סלבריטאים שהקלטות הלוהטות שלהם “דלפו” לרשת. הסרטון הבא הוא טריילר לסרט מסקרן חדש, קומדיה בשם “קלטת סXס“, בכיכובה של דיאז וג’ייסון סיגל, שעתידה לצאת לאקרנים ביולי הקרוב.

בסרט החדש, השניים מגלמים זוג נשוי שחווה משבר אינטימיות לאחר 10 שנות זוגיות ו-2 ילדים. כדי להתניע שוב את הדינמיקה האינטימית ביניהם, הם מחליטים לצלם את עצמם עושים את זה, בכל פוזיציה אפשרית, במשך 3 שעות רצופות. הסרטון מחזיר את הברק לחייהם, אלא שאז קורה הבלתי צפוי, או ההכי צפוי אם תרצו, והסרטון שלהם דולף דרך הענן לרשת, והשניים יוצאים למסע משוגע כדי למנוע את הגעתו להורים שלהם, לבוסים שלהם, ולשאר אזרחי העולם.

העובדה שלקח לתסריטאי הוליווד כל כך הרבה זמן לייצר סרט שעוסק בתופעה המטרידה הזאת בהחלט מפתיעה, ואם לשפוט על פי הטריילר, עושה רושם כי הסרט לא יהיה גרוע כמו שהוא נשמע, ולמעשה הוא נראה די מצחיק ומופרע. תוסיפו את ג’ק בלאק לעניינים, ויש לכם מתכון מנצח לקומדיה משעשעת. נחכה ונראה.

לייק לפטריה בפייסבוק