פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לא תאמינו מה צילמה המצלמה הפועלת שנפלה בטעות מהמטוס

מיה מונסל, צנחנית חובבנית, הייתה בדרך לעוד צניחה חופשית ביחד עם כמה מחבריה. כמו חובבי אקסטרים אחרים, גם היא הייתה מצויידת במצלמת GoPro על מנת לתעד את הקפיצה, אלא שרגע לפני שקפצה מהמטוס, כשהמצלמה כבר פועלת ומקליטה, היא השתחררה מידיה ונפלה מהמטוס.

מיה המאוכזבת לא חשבה שתזכה לראות שוב את המצלמה שלה, אלא שבאורח פלא, כמעט שמונה חודשים אחרי התקרית ההיא, היא מצאה את המצלמה האבודה דווקא במקום הכי לא צפוי. כעת, העלתה מיה ליוטיוב את הסרטון אותו הקליטה המצלמה בזמן הנפילה החופשית שלה. כדי לא להרוס לכם את הסוף המעולה והמפתיע של הסרטון הזה, אנו מציעים שפשוט תצפו בו בשלב הזה.


כפי שראיתם בסרטון, מצלמת ה-GoPro של מיה נחתה היישר בתוך דיר חזירים, ולא סתם דיר, אלא זה שנמצא בשטח הפרטי שלה. אין ספק, מדובר בצירוף מקרים משוגע למדי,כלומר, בהנחה שאתם קונים את הסיפור הזה, והסרטון המשעשע המציג בסיומו את החזיר המופתע שלא מבין מה זה העצם המוזר הזה שנפל לו לתוך הבית באמצע היום, הוא פשוט מעולה. הסרטון צבר למעלה ממליון צפיות בתוך יממה והפך כמובן ללהיט ויראלי, בהחלט פיצוי נאות על שמונה חודשים של חיפושים.

כמובן, לא נתפלא אם בסופו של דבר מדובר בגימיק שיווקי כלשהו, למרות שב-GoPro לא נוהגים לייצר תעלולים שכאלה אלא לפרסם סרטונים אותנטיים. מה שבטוח, הסרטון הזה, באם הוא אמיתי, מעניק נקודות רבות לזכות המלמה של Gopro שהצליחה לשרוד את הנפילה החופשית המהירה הזאת. עדכונים אם יהיו, בהמשך.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...