הבחורה הזאת מכינה את ציפויי העוגה הכי מדהימים שראיתם

כל מי שאפה עוגה מתישהו בחייו, ואלוהים יודע שמדובר במשימה מאוד לא פשוטה עבור כל מי שכישורי הקולינריה שלו מסתכמים בעיקר באכילה של תבשילים ומאפים שאחרים יצרו, מכיר את תחושת הסיפוק העצומה הזאת כשמביטים אל תוך התנור וצופים בערימת המרכיבים ששפכנו לתוך התבנית הופכים באורח פלא לעוגה. אלא שיש כאלה, עם קצת יותר כישרון מאיתנו, שעבורם אותו רגע הוא רק יריית הפתיחה בדרך לעולמות קסומים ומהפנטים שיגרמו לעוגה הכושית של אמא שלכם להיראות כמו אוכל בבית תמחוי.

מארי טרוייצקיה, אדריכלית במקצועה, היא בסה”כ בת 21, אבל כבר הספיקה למצות את המקצוע שלה ולהמיר אותו בתחום אחר לגמרי – הכנת עוגות מופלאות עם ציפויים מדהימים כמותם לא ראיתם. מה שהתחיל בתור תחביב הפך במהרה לאהבה הגדולה שלה, ואחרי שלמדה את המלאכה בשלושה בתי ספר שונים בפריז ובמיאמי, הצליחה לשלב בין האהבות שלה ולעצב עוגות ארכיטקטוניות מטורפות.

כפי שתוכלו לראות בסדרת התמונות מעוררת התיאבון הבאה, ציפויי העוגות של מארי שרובם עשויים משוקולד, מושפעים מארכיטקטורה, אמנות, ערים בעולם ועוד, והתוצאה הסופית גורמת לצופה הממוצע להזיל ריר ולרצות להיות זה שאוחז בסכין ובוצע את העוגה.

אספנו עבורכם כמה תמונות נבחרות של העוגות של מארי, ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר בפרופיל האינסטגרם שלה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק