פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

רוכשים משחקים מחו"ל באינטרנט? הטיפים האלה בשבילכם

עולם משחקי המחשב מציע שפע ומגוון אינסופיים, וחובבי התחום אינם צריכים עוד להגביל את עצמם לשוק הישראלי בלבד. כל משחקי המחשב החדשים ביותר נמצאים כיום במרחק של הקלקת עכבר וניתן לרכשם מכל עמדת מחשב המחוברת לרשת. מעבר לנושא הזמינות של המשחקים החדשים קיים, כמובן, נושא המחיר: מסתבר שבמקרים רבים המשחקים נמכרים בארץ במחירים יקרים יותר משמעותית. אם כך, אין ספק שמומלץ מאד לחובבי התחום להכיר את האפשרויות של הרכישה אונליין ולוודא שהם מגיעים לעסקה הטובה ביותר תמורת כספם.

בתחום משחקי המחשב יש להבחין בין משחקים הנמכרים לקונסולות משחק ייעודיות כגון אקס בוקס, לבין משחקים שאמורים לרוץ על המחשב האישי. משחקי המחשב דורשים במקרים רבים מחשב ייעודי וחזק המותאם לגיימרים, אשר מחירו יקר בהרבה משל מחשב רגיל. חובבי משחקי המחשב השרופים לא יהססו להשקיע במחשב הנכון אשר יאפשר להם להריץ את המשחקים הכבדים ביותר וליהנות מהם ללא מגבלה. אם התחביב הזה נשמע למישהו תמוה ויקר כדאי לציין שמאות מיליוני אנשים בעולם נהנים ממנו ללא סייג ומשקיעים בתחום סכומים גדולים מאד. למעשה, שוק משחקי המחשב מגלגל למעלה ממאה מיליארד דולר בשנה – כמחצית מן הסכום בארצות הברית לבדה.

טיפים לרכישת משחקי מחשב מוזלים

כאשר מחפשים משחקי מחשב עבור הקונסולות או המחשב האישי מומלץ לבדוק מה קורה בחנויות המחשבים בחוץ לארץ. כרטיס אשראי בינלאומי יאפשר לכם להשלים את הרכישה בקלות ובמהירות.

לפני רכישה מחוץ לארץ מומלץ לוודא שהחנות מאובטחת וכן לבדוק את תעריפי המע"מ והמכס הרלוונטיים לייבוא אישי. צאו מנקודת הנחה שהמשחק עשוי להגיע לידי רשויות הייבוא וודאו שהתעריף משתלם גם לאחר שיושתו כל המיסים האפשריים. נצלו את הפטור על ייבוא אישי כדי לייבא את המשחקים הרצויים לכם ללא מיסים.

באי ביי ובאתרים נוספים ניתן למצוא משחקים ללא עלות למשלוח, דבר שהופך את העסקה לכדאית אפילו יותר. החיסרון היחיד של עסקה מן הסוג הזה היא ההמתנה הממושכת שתידרש בהמתנה למשחק, שאינה קלה לאוהבי המשחקים המכורים.

אפשרות מלהיבה נוספת היא רכישה אונליין והורדה של המשחק ישירות למחשב. אפשרות זו אינה זמינה עבור כל משחק. למרות זאת, כדאי לברר את הנושא כי רכישה אונליין ניתנת לביצוע פשוט באמצעות כרטיס אשראי ובתוך מספר דקות יהיה בידיכם את המשחק הנחשק ללא עלויות ייבוא ומשלוח.

אפשרויות רכישה מוזלות נוספות הם בפורומים שבהם אנשים מוכרים משחקים משומשים, בספריות השאלה ובחנויות למשחקים משומשים. חשוב לדעת שהחברות שמשווקות ומפתחות את המשחקים הללו מנסות לחסום את שוק המשחקים המשומשים באמצעים שונים ומכבידות על העברת המשחק ממחשב למחשב ומקונסולה לקונסולה.

ולבסוף, כדאי לדעת שיש בארץ חנויות אשר מוכרות בקרב חובבי התחום ומציעות מחירים אטרקטיביים יותר. משתלם להשוות מחירים ולחפש חנויות העוסקות בייבוא מקביל ומצליחות להוזיל מחירים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...