סרטון הכושר הזה הפך ויראלי בגלל פריים אחד מסריח במיוחד

שיווק ויראלי הוא עסק לא פשוט בכלל ודורש יצירתיות רבה, חדשנות ובמקרים רבים, את אלמנט ההפתעה שיתפוס את הגולשים לא מוכנים ומופתעים ויגרום להם לרצות לשתף את אותו תוכן המנסה להתפשט ברשת. הסרטון הבא הצליח לעשות את זה ולפצח את הנוסחה, רק שלאף אחד לא ברור האם מדובר במהלך מכוון, או שמא בפאשלה נוראית של יוצרי הסרטון.

מדובר לכאורה בסרטון כושר תמים המוצג באתר Thedailyhiit.com. הסרטון מציג דוגמנית כושר נאה במיוחד המדגימה סדרה של תרגילים באמצעות אחד ממכשירי הכושר המוזרים המוצעים למכירה באתר. על פניו, אין בסרטון שום אלמנט שיכול לגרום לו להפוך לויראלי, אך גולשים באתר Reddit הבחינו באירוע יוצא דופן ודיי מוזר באחד הפריימים בסרטון. אם תריצו את הסרטון לזמן 0:20 או לחילופין 0:33, תוכלו להבחין בצידו השמאלי של הפריים בגבר היושב על אסלה ומבצע את צרכיו.

כושר מסריח

לא ברור אם מדובר בפאשלה איומה של מפיקי הסרטון או לחילופין במהלך שיווקי גאוני ומבריק, אולם כך או כך, יוצרי הסרטון יכולים לחייך ולהיות מרוצים לאחר שהסרטון חצה את רף מליון הצפיות במהלך סוף השבוע והפך להיות ויראלי במיוחד ברשת.

כמובן, הגולשים ברשת משוכנעים שמדובר במהלך מכוון וכי הסרטון הזה הוא בסה”כ קונספירציה בכדי לנסות ולמכור עוד יחידות ממכשיר הכושר. הטענות המובילות של הגולשים באתר רדיט גורסות כי לא יתכן שהצלם לא שם לב לאדם המחרבן בפריים, ובנוסף, לא ייתכן שהאור בשירותים כבוי והדלת פתוחה. פיתרון רשמי לתעלומה הזאת עדין אין, אבל אתם מוזמנים לשפוט בעצמכם.


לייק לפטריה בפייסבוק