אפליקצית פייסבוק מגניבה: שחק אותה בריון מול החברים

כל אחד מצא את עצמו לפחות פעם בחייו בסיטואציה בה הוא מתנהג בבריונות. כל מי שחווה זאת יודע שמדובר בהרגשה נפלאה שכן אין כמו להעיף ילדים קטנים ממגרש כדורגל כדי שאתה והחברים תוכלו לשחק, או לחילופין לצעוק על נהגת בכביש על שחתכה אותך בלי לאותת. אפליקציה חדשה ומצחיקה בשם Big Bully, אפליקצית הבריונות העברית הראשונההנמצאת כרגע בשלבי פיתוח ומופצת בגרסה הראשונית שלה, מאפשרת לכם לבחור את אחד מחברי הפייסבוק שלכם, ולשלוח לו סרטון קצר ומטופש להפליא, בו אתם מתעללים בו במגוון דרכים אותן מציעה האפליקציה. “תן לי את הכסף של ארוחת הצהריים שלך” האמריקאי, בגירסה המקומית.

האפליקציה מייבאת בצורה אוטומטית את הפנים שלכם ושל החבר מתמונת הפרופיל שלכם ומלבישה אותם על דמות מצוירת מצחיקה אותה תוכלו לעצב בקלות (נכון לעכשיו עיצוב הדמות דיי מוגבל, אבל מספיק טוב עבור המטרה). אם תרצו תוכלו לשנות את התמונה לתמונה אחרת מתוך מאגר התמונות של החבר. לאחר שתסיימו לעצב את הדמויות (עניין של כמה שניות) תוכלו לבחור את הדרך בה הדמות עם הפרצוף שלכם תשחק אותה בריון מול דמות החבר. הסרטון ישותף אוטומטית על הקיר של החבר, וכשהאחרון ייכנס גם הוא לאפליקציה תופיע לו התמונה שלכם תחת קטגוריית “ממתינים לנקמה”. אין ספק, יציאה מצחיקה שתעביר לכם כמה דקות טובות מהחיים בנסיון להתעלל בכמה שיותר חברים.

מי שיצרו את האפליקציה הזאת הם שלושה חברים (דניאל שגיא, שי קרר, הילה מצרפי) שהקימו יחד את peakle סטודיו עצמאי ליצירת משחקים חברתיים מקוריים. בעתיד תכלול האפליקציה סרטונים נוספים, אופציות מורחבות לעיצוב הדמויות, וגם אפשרות להרחבות בתשלום. יצירת קשר עם פיקל: [email protected].

קליק למעבר לאפליקציה. זהירות! זה ממכר.

 

לייק לפטריה בפייסבוק