פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כל אחד צריך אתר אינטרנט ומגפת הקורונה רק הדגישה את זה

כיצד בניית אתר אינטרנט יכולה להציל עסקים ותיקים מנפילה כלכלית

מלבד הפגיעה הכלכלית של מגפת הקורונה בבעלי עסקים ועצמאים מכל התחומים בישראל, היא יצרה גם שינוי מהותי באופן שבו אנשים כאלה רואים את פעולות השיווק והפרסום שהם משקיעים בהן את התקציב השנתי. הצורך בבניית אתר אינטרנט ובמיוחד כזה שמאפשר הזמנת מוצרים באופן מקוון ומבלי לצאת מהבית, הפך לברור ככל שתקופת הסגר והמגבלות התארכה. עבור בעלי עסקים שהשכילו להקים אתר עסקי ויצרו נוכחות משמעותי של העסק שלהם ברשת, מדובר היה בלא פחות מגלגל הצלה של ממש.

Credit: Pixabay

למה כדאי לכל בעל עסק להקים אתר אינטרנט?

גם בלי שמגפה תאיים על העסק שלכם, אתם בוודאי מבינים כי בניית אתרים מקצועית מיועדת בימינו לכל חנות וארגון, קטנים או גדולים – זאת בשל השינוי של הרגלי הצריכה העולמיים וגם כאן בארץ. ניתן לראות אפילו בעלי עסקים שיש להם את אותה מאפייה משפחתית או חנות נעליים, שעוברת מדור לדור בכמה עשרות שנים האחרונות, שהבינו כי אתרי אינטרנט ובעיקר חנויות וירטואליות – הם מה שלקוחות מחפשים היום. אי אפשר לקיים פעילות עסקית סבירה, על בסיס של "מפה לאוזן" כבעבר, כיוון שהמשפט "אם אתה לא שם, אתה לא קיים" המתייחס לפלטפורמה המקוונת – הוא אכן נכון.

הרכישות המקוונות התפתחו והיקפן גדל יותר ויותר הן בשל הנוחות והפשטות שבפעולת הקנייה שהן מציעות, אך במקביל גם בגלל הנגישות של אתרי שופינג אונליין עבור אנשים עם מוגבלויות, או זקנים או אנשים שאין להם זמן ללכת לחנויות – כאלה שפשוט ויתרו על הרבה מאוד קניות בעבר והמהפכה האינטרנטית הפכה גם אותם ללקוחות משלמים.

ליצור דומיננטיות ברשת בשוק תחרותי ובשיאו של משבר

פעילות עסקית ברשת יכולה להתווסף לרכישות פיזיות בחנות ממשית, בתקופות רגילות, אך מגפת הקורונה סגרה את הדלת הפיזית הזאת והשאירה מקום רק למי שמציע אפשרות של קניות אונליין. כעת ההכנסות של עסקים שפועלים ברשת יכולות להמשיך ולהתקיים ולהפוך, למעשה, לפעילות העסקית המרכזית ואף היחידה. מסיבה זו, חשוב לייצר בידול ודומיננטיות ובעיקר אם העסק שלכם שייך לענף עסקי שיש בו "שחקנים" רבים.

שיתוף פעולה עם חברה מקצועית ואמינה לבניית אתרים, ייצור עבורכם אתר ייחודי שימשוך גולשים ויעניק חווית משתמש שאין דומה לה. זה מה שגולשים מחפשים היום וזה בהחלט יכול להוציא את העסק שלכם מהבור: לגרום ללקוחות לחזור לחנות האינטרנטית שלכם שוב ושוב ולהרגיש את אותה חוויה חיובית של עסק שמרגישים שאוהב את הלקוחות שלו.

גם בשיאו של משבר כלכלי במדינה ובעולם כולו, כדאי להשקיע בבניית אתר איכותי וכמובן גם בקידום של האתר בגוגל וברשתות החברתיות, על מנת להביא אותו למקומות גבוהים בתוצאות החיפוש של הגולשים שהם לקוחות פוטנציאליים – וכן כדי לייצר כמה שיותר "באזז" סביבו, שיביא לתנועת גולשים ערה ובהמשך גם לרווחים גבוהים עבורכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...