8 סיבות מפתיעות שיגרמו לכם לשמוח שיש לכם עיניים חומות

לחמישים אחוז מאוכלוסיית העולם יש עיניים חומות. ולא שעיניים חומות יפות פחות מעיניים כחולות או ירוקות, אבל אתם יודעים איך זה בעולם הזה… ככל שמשהו נדיר יותר, ככה אנחנו מעריכים אותו יותר. ובגלל זה, מחצית מאוכלוסיית כדור הארץ, אלה עם החום בעין, נדפקת.

אבל תתעודדו, כי גם אם אתם לא מרגישים הכי מיוחדים בעולם, תשמחו לדעת שעיניים חומות מגיעות עם עוד כמה יתרונות מלבד צבע יפה (ונפוץ, כן) שבאים לידי ביטוי באופי שלכם.

קרדיט: pixabay.com

יש לכם לב חם

אנשים מגיעים אליכם כדי לקבל אכפתיות וחיבה. נכון שאתם נראים שלווים ואפילו קצת אדישים, אבל מתחת יש לכם לב חם עם מגע רך. אז אולי אין לכם סבלנות לחבר עם צינון, אבל אתם תמיד תהיו שם בשבילו אם הוא מבואס.

אתם מסונכרנים עם רגשות של אחרים

בזכות הטבע האמפתי שלכם, אתם יותר מחוברים לרגשות של הסובבים אתכם ותמיד מבינים מתי קרה משהו. אז כשמישהו עובר משהו ומנסה להעמיד פנים שהכל בסדר, אתם מיד תבינו שהוא עובד עליכם.

אתם אוהבים לבלות בבית

עזבו אתכם ממועדונים פרועים, אתם מעדיפים ערב שקט בבית. הבילוי החביב עליכם בסופ”ש הוא כוס יין ושיחה עם החברים הטובים. גם ספר וכוס תה יעשו את העבודה.

אתם אוהבים להיות מאוהבים

זה לא שאתם רומנטיקנים חסרי תקנה, אתם פשוט אוהבים את החום והיציבות שבזוגיות. אבל אתם גם פרקטיים ונכנסים לקשר רק אחרי שבחרתם את האדם הנכון.

קרדיט: pixabay.com

אתם מובילים באמצעות דוגמה אישית

בעבודה או בין חברים, אתם אף פעם לא שתלטנים, אבל זה רק בגלל שאתם לא צריכים להיות כאלה. אנשים רוצים לשמוע את הדעות שלכם. אתם מנהיגים טבעיים ואתם מנווטים לכיוון שאתם מעוניינים בו בלי הרבה רעש.

אתם בטוחים בעצמכם

אולי אתם לא שחצנים, אבל זה ממש לא אומר שחסר לכם ביטחון. אתם עומדים מאחורי הדעה שלכם ולא מתקפלים בלי סיבה טובה.

תמיד עם רגליים על הקרקע

אנשים סביבכם תמיד מופתעים כמה אתם מציאותיים ופרגמטיים, אפילו במצבים קשים. אתם בדיוק הבנאדם שכולם ירצו לידם כשקורה משהו. בנוסף, קל לכם לקבל החלטות.

אפשר לסמוך עליכם

כשזה מגיע לסודות ורכילות, אתם מבצר מאובטח. בגלל זה כולם סומכים עליכם וחולקים אתכם פרטים רגישים בכל נושא. זה גם הופך אתכם לחברים נאמנים שאפשר לסמוך עליהם שלא יתקעו סכין בגב.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק