“להרים” את הדימוי העצמי: הרמת חזה – מה חשוב לדעת?

אם החלטת שהרמת חזה יכולה להיות ההליך הנכון עבורך, קודם כל, ברצוננו להגיד לך מזל טוב, את בדרך להנות מיתרונות רבים הקשורים להליכים אלו. עם זאת, יש כמה דגשים שחשוב לדעת, המשיכי לקרוא את המדריך למתלבטת – הרמת חזה או ניתוח השתלת חזה? כאשר מדובר על הרמת חזה , למרות שהוא עשוי להיות מלחיץ ומלווה בחששות, צריך להתייחס להליך הזה בתור צעד מרגש במסע הכולל של הרמת הדימוי העצמי. בתוך כך, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמתקדמים עם ההליך הכירורגי הזה. באופן כללי, ההליך נועד עבור:

  • עיצוב מחדש – החזרת החזה לצורה נעימה וצעירה יותר על ידי הסרת עודפי עור והידוק הרקמה שמסביב.
  • הקטנה – ההליך יכול לשמש גם כדי להקטין את גודל החזה אם הפציינטית מעוניינת בכך.
  • הורדה במשקל – ניתן להרים חזה לאחר הורדה משמעותית במשקל הגוף.
  • לאחר לידה – נשים רבות בוחרות להרים את החזה שלהן לאחר תקופות של היריון והנקה.
  • עיצוב פטמות – חלק מהנשים אינן מרוצות מהמיקום של הפטמה, מה שניתן לתקן באמצעות ההליך.
Credit: Freepik

מה לקחת בחשבון לפני הליך הרמת חזה?

לפני שפציינטית מחליטה לבצע הרמת חזה, חשוב לקחת בחשבון את הסיכונים לעומת היתרונות הכרוכים בהליך. בתוך כך, יש הכרח לדון בכל מצב רפואי שיש לאותה פציינטית עם הרופא שלה, כמו גם לדון על כל תרופות או תוספי מזון שהיא לוקחת באופן חלקי או קבוע בשגרה. כמו כן, חשוב גם לקחת בחשבון כל צלקת פוטנציאלית שעלולה להתרחש כתוצאה מההליך. בסופו של דבר, חשוב לשוחח עם הרופא ולוודא שהמטופלת מבינה את כל הסיכונים, היתרונות והעלויות הכרוכים להליך זה.

תוצאות: הרצוי מול המצוי – יש להתאים ציפיות

לפני קבלת ההחלטה הסופית אם לעבור את הניתוח או לא, חשוב לתאם ציפיות מול הרופא ולהבין במדויק באיזה סוג של תוצאות המטופלת מעוניינת. זאת, בהתאם ובהקשר ישיר למבנה הגוף שלה ולכל מגבלות פיזיות או בריאותיות אחרות. באופן כללי, המנתח אמור להיות מסוגל לתת מושג לגבי עד כמה והאופן שבו החזה יהיה מורם בסיום ההליך. הרופא המנתח אמור להדגים את תוצאות הניתוח הפוטנציאליות ע”י תוכנות אשר עוסקות בהדמיה, ותוכנות אלו אמורות לספק תמונה כללית של תוצאות ההליך העתידיות.

כמה עולה ניתוח הרמת חזה?

ברמה הכללית, מחיר ניתוח הרמת חזה יכול לנוע בין 10,000 ש”ח ל-30,000 ש”ח ומעלה, אם כי המחיר הממוצע להליכים אלו ינוע סביב 15,000 ש”ח בד”כ. חשוב לציין כי העלות המדויקת תהיה תלויה בגורמים הבאים:

  • סוג ההרמה שהמטופלת מעוניינת להשיג
  • מורכבות הניתוח
  • מיומנויות, הכישורים והמוניטין של הרופא המנתח
  • כל עניינים או רקע בריאותי\פיזי שעשויים להקשות על ההליך להתבצע
  • סוג האשפוז\הטיפול לאחר הניתוח

אם את מתכננת לעבור את ההליך, הקפידי לשאול את המנתח הפלסטי שלך לגבי כל הוצאות נוספות שעלולות לעלות במהלך תהליך הניתוח מלבד הפקטורים שצוינו לעיל.

מדריך זה אינו מהווה חלופה לייעוץ רפואי.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק