'שובר שורות', שתי עונות בשתי דקות

למי שלא מכיר, שובר שורות היא סדרת דרמה אמריקאית שיצר והפיק וינס גיליגאן. במרכז הסדרה עומד וולטר וייט (אותו מגלם בראיין קראנסטון), מורה לכימיה בתיכון, שסובל מבעיות משפחתיות. כשוולטר מאובחן עם סרטן ריאות סופני הוא "נשבר" ויוצא מהתלם של הבחור הטוב והנחמד, ופונה לעיסוק שפל של ייצור וסחר בסמים על מנת לממן את טיפולי הכימותרפיה ולדאוג לעתידה הכלכלי של משפחתו. וולטר נעזר בתלמידו לשעבר ג'סי פינקמן (אהרון פול) ובקשריו לסוחרי סמים למטרות ההפצה. הסדרה זכתה לביקורות חיוביות מצד המבקרים והצופים, על התסריט והמשחק המשובח של הקאסט שגם זיכה את הסדרה בשישה פרסי אמי ופרסים רבים נוספים.

ערוץ היוטיוב  יצר רימיקס קצבי מצוין של שתי דקות שמורכב מסצינות ומשפטים בולטים מתוך הפרקים בעונות 1 ו- 2 של הסדרה הממכרת. הרימיקס הוא מחווה יפה לסדרה שלפי דעתי היא הטובה ביותר מבין הסדרות המשודרות כיום בארה"ב. כמו כן נותן הצצה מדליקה לאלו מכם שעדיין אינם מכירים עדיין את הסדרה.

הסרטון עלה ליוטיוב לפני כשבוע וחצי וצבר עד עתה 220,000 צפיות.  מכיוון שהסדרה נמצאת כבר בעונתה החמישית, (החלה ב-15 ביולי 2012) ניתן לצפות לרימיקס המשך שיכלול את העונות הבאות. תהנו!

לייק לפטריה בפייסבוק