הבחור הזה יצר סרטון שמציג את הסדרה “שובר שורות” מהזווית של ג’סי פינקמן

לרגל יציאת סרט ההמשך של שובר שורות, שיעלה ממש בקרוב בנטפליקס, מצאנו לכם סרטון אדיר שמציג את אירועי הסדרה מהצד של ג’סי פינקמן.

אם מסיבה לא ברורה כלשהי, עדיין לא יצא לכם לצפות ב”שובר שורות“, כדאי שתצאו מהפוסט הזה כבר עכשיו, מכיוון והוא מכיל ספויילרים אכזריים על אירועים מרכזיים שקרו במהלך 5 העונות של הסדרה האדירה הזאת, ובלי כל קשר לנאמר, בהחלט כדאי שתתאפסו על עצמכם במהירות ותקדישו כמה שבועות טובים לצפייה מרתונית באחת הסדרות הטובות ביותר אי פעם. עשרות מיליוני מעריצים מלאי געגוע כנראה לא טועים.

אלו מכם שנשארו בפוסט ישמחו לצפות בסרטון הבא שנוצר על ידי אחד ממעריצי הסדרה, שערך ואיחד סצנות מפתח דרמטיות במיוחד מכל העונות שלה ומנסה להציג לנו בסרטון את ההתרחשויות המרכזיות בה מהזווית של ג’סי, עוזרו ושותפו הנאמן של הייזנברג, ודמות שבלעדיה לסדרה לא היתה זכות קיום. האם הוא הצליח במשימה? אתם תשפטו בעצמכם ואתם כמובן מוזמנים לשתף אותנו בשרשור התגובות.

 

אם במקרה אינכם זוכרים – סרט ההמשך של שובר שורות יעלה לשירות התכנים של נטפליקס בתאריך 11.10.2019 ויציג לנו מה עלה בגורלו של ג’סי פינקמן, אחרי כל ההתרחשויות של פרק סיום הסדרה. הסרט צפוי להציג 10 דמויות שהופיעו בסדרה.

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק