מעולה: סיום אלטרנטיבי לסדרה ‘שובר שורות’

השחקן בריאן קרנסטון, שגילם את וולטר וויט בסדרה הפופולרית ‘שובר שורות‘ העניק לאחרונה למעריצי הסדרה סיום אלטרנטיבי ומפתיע שלוקח את הסיפור של וולטר וויט לפלנטה אחרת. תדמיינו לעצמכם שהסיום של הסדרה הפופולרית ‘שובר שורות’ היה בעצם חלום רע של ‘האל ווילקרסון‘, דמות האבא חסר הביטחון מהסדרה מלקולם באמצע, אותו גילם כמובן השחקן בריאן קרנסטון שמוכר כיום בעיקר בזכות תפקידו של וולטר וויט.

הרעיון לסצנה האלטרנטיבית הגיע מספר ימים לפני הסיום של הסדרה. מעריצי הסדרה העלו הצעות לסיומים מקוריים משלהם לסצינת הסיום של הסדרה הפופולרית של AMC, כשאחד התסריטים המשעשעים שהעלו היה לסיים את חמש העונות של שובר שורות בסוג של חלום רע ממנו מתעורר בבהלה ‘האל’ באמצע הלילה, ומעיר את אשתו רק כדי שתגיד לו שיפסיק לקשקש ויחזור לישון.

הסיום האלטרנטיבי הוא מחווה לאחד הסיומים הגאוניים שידע המסך הקטן בארה”ב, לסדרה Newhart אשר הסתיימה לאחר שמונה עונות בשנת 1990 ובסצנת הסיום (האמיתית) של הסדרה, הדמות הראשית של בוב ניוארט מתעוררת במיטה ומתברר שכל שמונה העונות של הסדרה היו בכלל חלום של דמות אחרת, מהסדרה הקודמת בה שיחק. מוזמנים לצפות בסיום של שובר שורות ומתחתיו סצנת הסיום הגאונית והמבריקה עליה התבסס התסריט של הסדרה Newhart . תהנו!

סצנת הסיום של הסדרה Newhart 
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק