פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה חייב להיות הקמע הגרוע בהיסטוריה (תמונות)

בובות קמע, כפי שנהוגות בעיקר בספורט האמריקאי, כאשר לכל קבוצת ספורט כמעט יש את הקמע שלה, הן דרך נהדרת ליצור שואו ולמשוך את הקהל בכדי לקדם אג'נדה מסויימת, בין אם מדובר בחיבור עם האוהדים בספורט, או שיווק מוצר כלשהו ברחוב באמצעות אדם לבוש כבובה.

בכדי לעודד את המודעות לסרטן האשכים הגברי, יצאה עמותה ברזילאית בקמפיין הזוי ומוזר למדי. בארגון יצרו קמע חדש שילווה את פעילות העמותה, אלא שבמקום ללכת על בובת כלב ענקית, או כל בובה הגיונית אחרת, החליטו שם שהקמע שלהם יהיה – אין סיכוי שניחשתם נכון –  זוג אשכים.

אשכים 2

הקמע המשונה והלא כל כך סימפטי לצפייה שכולו גוש-אשכים-שעירות אחד גדול, הובא לאחד האירועים הגדולים בברזיל כדי לקדם את פעילות העמותה וחשיבות הגילוי המוקדם של סרטן האשכים, כשעל פי הדיווחים מהעמותה נרשמה התלהבות רבי בקרב עוברי האורח שנהנו להצטלם עמו, ואפילו לצלם את ילדיהם עם זוג האשכים החייכניים.

כל הסיפור המוזר הזה התרחש בברזיל לפני כחמישה חודשים, וככל הנראה הצליח לייצר את הבאז הראוי. אני לא יודע אם הייתי שולח את הילדה הקטנה שלי לתמונת מזכרת עם אשכים, אבל אין ספק שאם הייתי נתקל בבובה הזאת הייתי צוחק צחוק הגון.

ועוד תהיה קטנה לסיום: אם הקמע הזה מקבל מכה מרגיזה בזרת של הרגל, זה אורמ שהוא קיבל את המכה בעצם בביצים? שתפו אותנו במחשבות מרחיקות הלכת שלכם בנושא.

אשכים 1

 אשכים 3

אשכים 7

אשכים 5

אשכים 6

מקור: גוגל, דיילי ניוז

 

הפטריה - האתר הכי טוב בארץ

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...