התגובה המרגשת של הזמרת כשגילתה שהקהל באולם יודע את המילים תעלה לכם חיוך רחב

אני אמנם לא מוזיקאי, ועוד לא יצא לי להופיע עם חומרים מקוריים מול קהל, אבל אני יכול להניח בקלות שאחד הרגעים הכי מרגשים עבור זמרים ולהקות בתחילת דרכם, הוא אותו רגע בו הם מבצעים את אחד השירים שלהם על הבמה, בהופעה חיה, ומגלים לראשונה כי הקהל מכיר את כל המילים ומצטרף אליהם בשירה.

זה בדיוק מה שקרה לזמרת המתוקה וולסקה שטיינר, חלק מהצמד השוייצרי-גרמני BOY, בזמן שהופיעו לראשונה בניו יורק בתחילת סיבוב ההופעות שלהם לפני מספר חודשים, כשהסולנית המופתעת פשוט לא יכלה לעצור את ההתרגשות (אם אין לכם סבלנות, קפצו ל- 0:45) כשקהל המעריצים הצטרף אליה לשירה במהלך הפזמון הראשון של הלהיט המקסים שלהן “Seven Little Words”.


הופעת הבכורה של הצמד נערכה ביוניון הול בברוקלין, ולמרות ההצלחה של הסינגל שלהן (יותר מעשרה מליון צפיות ביוטיוב), שטיינר כנראה לא ציפתה שהקהל הניו-יורקי יכיר את המילים. כשהקהל הצטרף לשירה, שטיינר לא התאפקה והחלה צוחקת במבוכה, מסמיקה, ולא מצליחה לשלוט בעצמה ולחזור לשיר כמו שצריך. בהמשך פנתה לקהל תוך כדי שירה ואמרה: “אתם עושים לנו עור ברווז”. ההתרגשות נמשכה גם בפזמון השני של השיר, כשבסיומו הודתה הזמרת לקהל המריע.

הסרטון הנפלא הזה, המתעד רגע שמחה עילאי עבור יוצר בתחילת דרכו, הצליח לרגש את הרשת ולמרות שהועלה כבר במרץ השנה, הפך ויראלי רק בימים האחרונים עם כמעט חצי מליון צפיות. אגב, גם השיר עצמו בכלל לא רע, ואתם מוזמנים לצפות בקליפ המקורי שלו כאן.

זמרת

לייק לפטריה בפייסבוק