היריבות והשנאה: תמונת המראה של אוהדי מנצ’סטר (וידאו)

אתמול קיבלנו עוד פרק בהיסטוריית הדרבי של העיר מנצ’סטר כאשר הסיטי אירחו את יונייטד למשחק לוהט באיצטדיון הסיטי סטדיום. לקראת המשחק המאוד מדובר הזה, ESPN וסוכנות הפרסום ווידן וקנדי שחררו סרטון פרסומת מעולה ומצחיק. הפרסומת מציגה שני אוהדים של מנצ’סטר יוניטד ומנצ’סטר סיטי. האוהדים נשאלים איך חייהם היו נראים אם הם היו אוהדים של הקבוצה העירונית השנייה. הסרטון מוצג במסך מפוצל כאשר כל אחד מהאוהדים מתאר את הצד השני של המטבע בעיר מנצ’סטר.

השניים בטוחים שנולדו להיות אוהדים של הקבוצה שלהם על אף שבפועל הם דיי דומים, הם נראים אותו הדבר, עובדים בעבודות דומות ואפילו שניהם יוצאים עם בחורה בשם בקי. הכל זהה מלבד קבוצת הכדורגל שלהם. הסרטון מתמצת ב 50 שניות מבריקות את הטירוף של אוהדי כדורגל שלעיתים גולש אל מחוזות האבסורד. הסרטון עלה ליוטיוב לפני 4 ימים וצבר בזמן זה מעל 100,000 צפיות. הפרסומת המעולה הזאת מקבלת ציון נדיר של פטריית זהב.

לאלה מכם שלא הספיקו לצפות בדרבי של מנצסטר אתמול, היה בהחלט דרבי חם ומלא בכל המרכיבים שיוצרים משחק מדהים כולל שער ניצחון עמוק בתוך תוספת הזמן, ועם תיבול קל ומיותר בדמות אירוע אלים מצדו של אוהד סיטי מתוסכל שזרק מטבע על שחקן יונייטד ריו פרדיננד ופצע אותו בפניו וגרם לו לדימום רב. המקרה יוצא הדופן הזה, העיב על ערב כדורגל משובח. עצוב לראות את הצד הזה של האוהדים שנותנים לעצמם להיסחף אל מעבר לגבולות הספורטיביים ההוגנים. אנחנו כמובן מגנים את העניין, ומעריכים את הטלויזיה בריטית שבחרה לא להראות את האירועים הללו, או לצלם את האוהדים מכיוונם הושלך המטבע.

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק