פסגת הפחד: האם תעזו להזמין מקום באחד מבתי המלון רדופי הרוחות הללו?

אתר Booking.com המאפשר הזמנת מלונות ומקומות אירוח ברחבי העולם, מנצל את אוירת הפחד והאימה השוררת באויר לקראת ליל כל הקדושים שיתקיים ביום חמישי הבא (31.10), ויוצא בקמפיין מפחיד ומלחיץ במיוחד, הכולל מודעות פרסום וסרטון קריפי במיוחד.

הקמפיין החדש מציג את שבע המלונות הכי מפחידים ורדופי רוחות רפאים באמריקה, ומציע לגולשים להפגין אומץ ולהעז להזמין מקומות באחד מהם. כל אחד מבתי המלון הללו זכה לפוסטר משלו בסגנון כרזה של סרט אימה, ואל שבע המודעות מתצטרף סרטון מותח המציב את מה שעשוי להתרחש אם תחליטו לבצע הזמנה במלון המפחיד מכולם, Queen Anne Hotel.


הסרטון מציג בחורה שמעבירה את הלילה במלון, ומתעוררת לפתע בעקבות רעשים ממסך הטלויזיה בחדרה שנדלק פתאום באורח פלא ועליו מופיע צילום לייב של מסדרון המלון, ממש מחוץ לחדר. המצלמה מתמקדת בדלת החדר של הבחורה, כשלפתע היא מבחינה כי דמותה מצולמת אף היא ומופיעה על המסך. מה יקרה כשהדלת תיפתח? ובכן, צפו בסרטון.

המלונות המדוברים ככל הנראה לא באמת רדופי רוחות, ואני מניח שהפרסום הזה רק יעלה את כמות הזמנות החדרים בהם. בנוסף, חייבים להעריך את האומץ של Booking.com לצאת בקמפיין מפחיד שכזה, ולזרום לגמרי עם אוירת חג ליל כל הקדושים.

לייק לפטריה בפייסבוק