פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המרצה הזה מוסיף שאלות בונוס מקוריות ומצחיקות למבחנים שהוא עורך לסטודנטים שלו

תקופת המבחנים שקופצת לביקור אחת לסמסטר, היא ללא ספק פרק הזמן המבאס ביותר בחייו של כל סטודנט. ערימות של חומר ללמוד, כמות אינסופית של בחינות, וארגזים של שאלות מתחכמות, מורכבות ומסובכות שעומדות בינו לבין ציון עובר. אולם, בעוד מרבית המרצים עושים הכל כדי להקשות על הסטודנטים ולשמור על התפלגות ציונים נורמלית, יש גם בודדים יוצאי דופן, שמרשים לעצמם לזנוח לרגע את הרצינות, ולנסות לשעשע את התלמידים ולגרום להם להרגיש טוב יותר במהלך המבחן.

הפרופסור הזה, שמרצה בקורס סטטיסטיקה באחת האוניברסיטאות בארצות הברית, זכה השבוע לתואר הלא רשמי “המרצה הכי מגניב בעולם” לאחר שכמה תמונות מתוך המבחנים שלו פורסמו על ידי אחד הסטודנטים שלו ברשת וחשפו את שאלות הבונוס המצחיקות שהוא מוסיף לכל אחת מהבחינות שהוא עורך כדי לנסות לעזור לתלמידים שלו לצבור עוד כמה נקודות גם אם הם לא ממש סגורים על החומר.

כפי שתוכלו לראות, המרצה שנותר אלמוני, סוגר כל אחת מהבחינות שלו עם שאלות טריוויה מצחיקות בניקוד משתנה, העוסקות בנושאים יומיומיים שממש לא קשורים לחומר הנלמד, כמו קולנוע, טלוויזיה, מוזיקה, ידע כללי ועוד. ההרגל המגונה הזה הצליח להפוך אותו לחביב הסטודנטים, וכולם יוצאים מרוויחים – הנבחנים שיכולים לאגור נקודות נוספות, והמרצה, שזוכה לקרוא תשובות מצחיקות בזמן שהוא בודק את המבחנים.

הנה כמה תמונות נבחרות, ולנו לא נותר אלא לקוות שגם מרצים בארץ יאמצו את הגישה הנהדרת הזאת, ויהפכו את המבחנים של הסטודנטים לקצת פחות נוראיים.

תארו את השיחה הכי מטומטמת שיצא לכם להאזין לה בטעות בזמן האחרון.

שאלות בונוס מצחיקות 1

הסטודנט הראשון שיקרא את הסעיף הזה, יעמד בגאווה על הכיסא שלו ויצעק “הו קפטן, קפטן שלי”, יקבל 95 במבחן*.
*סתם, צוחק. מי שם המתופף של להקת הביטלס?

שאלות בונוס מצחיקות 2

אתמול במהלך ההרצאה שלי, זרקתי לאוויר בשלב כלשהו את המשפט “רק עט ורוד יציל אתכם מחר בבחינה”. ציירו דמות כלשהי בעט הוורוד שהבאתם אתכם.

שאלות בונוס מצחיקות 3

אם כוללים את הסרט “האיש שנולד מחדש”, כמה פעמים היה מועמד לאונרדו דיקפריו לפרס האוסקר?

שאלות בונוס מצחיקות 4

השלימו את השורה הבאה מתוך השיר California Love של 2Pac.

שאלות בונוס מצחיקות 5

במשך כמה עונות ברצף שודרה התוכנית “צער גידול בנות”?

שאלות בונוס מצחיקות 7

מה צבע המכנסיים שלובש ג’ייק מהפרסומת של חברת הביטוח “סטייט פארם” (פרסומת מוכרת מאוד בארצות הברית שזכתה להמון פרודיות).

שאלות בונוס מצחיקות 6

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...