לבחורה הזאת נמאס לשמוע מה אסור לנשים מעל 90 קילו ללבוש את היא פרסמה את סדרת התמונות הבאה

מסתובבים בעולם כל מיני אנשים מטרידים וחשוכים שטוענים בתוקף שלנשים בגדלים מסוימים אסור ללבוש בגדים מסוג מסוים. מעבר לזה שזה חצוף – כי הלו, מי אתם שתגידו לאחרים מה ללבוש? – זה גם פשוט לא נכון. כל אחד ואחת יכול ויכולה ללבוש מה שבא לה.

ועכשיו נדבר קצת על שרה פטי, שהיא בחורה רגילה לחלוטין שבמקרה שוקלת 90 קילו (שהם 200 פאונד). היא נתקלה ברשת ביותר מדי אנשים שכתבו (לא לה אישית, ועדיין) שנשים במידה שלה לא צריכות ללבוש בקיני, מכנסונים וכל מיני פריטי לבוש לגיטימיים לחלוטין. כדי להשתיק את האמירות הדוחות האלה, פטי החליטה לעשות מעשה.

היא אספה את כל הציוצים הזדוניים שהיא מצאה על נשים שמנות (חלקן, באופן די מזעזע, נכתבו על ידי נשים) ו”איסורי לבוש” ואז הצטלמה עם כל הפריטים האלה. פטי העלתה את התמונות לחשבון הטוויטר שלה ונתנה לאינטרנט להחליט. אם לשפוט לפי כמות השיתופים והלייקים, נראה שם אהבו מאד את התשובה של פטי. ולא רק את האמירה, אלא גם את התמונות עצמן. היא קיבלה כבר יותר ממאה אלף שיתופים ומאה אלף לייקים על התמונות, שגם נראות מעולה.

אבל יותר מהכל, זאת הוכחה חד משמעית לזה שכל אחת יכולה ללבוש מה שהיא רוצה ושגם נשים שמנות יכולות להראות נהדר בבגדים שיש אנשים שחושבים שהם “רק לרזות”. הנה התמונות של פטי לצד הודעות השיימינג שגולשים עשו לנשים:

ההקדמה של פטי: “בנות. תעשו כל מה שבא לכן”בגדים

מכנסי טייץ בגדים2

מכנסוניםבגדים3

חולצת בטןבגדים4

ביקיניבגדים5

באמצעות: boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק