פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

נוגע ללב: חצה את אמריקה בחצאית טוטו ורודה כדי להצחיק את אשתו שחלתה בסרטן השד

אומרים שחלק גדול מהיכולת להתמודד עם מחלת הסרטן הארורה נמצא בראש. אמנם, זו קלישאה, וההתמודדות עם המחלה היא קשה מנשוא ודורשת הרבה כוחות פיזיים, אך נפש שמחה ואופטימית, בהחלט עשויה לסייע.

כשלינדה גילתה שהיא חלתה בסרטן השד, בעלה בוב החליט שלא לתת לחדשות הנוראיות הללו לפגוע בשמחה של השניים, והחל בפרוייקט מקסים שכל מטרתו לשמח את אשתו, ולנסות להקל עליה בהתמודדות עם הטיפולים והמחלה.

בוב, חובב צילום מושבע, עטה על עצמו חצאית טוטו של רקדניות בלט, והחל לצלם את עצמו בתמונות משעשעות בכל מיני מקומות, כשלגופו רק חצאית הטוטו. את התמונות שצילם, העביר לסמארטפון של אשתו, והאחרונה לקחה אותן איתה לטיפולים והראתה אותן גם לשאר הנשים המטופלות שהביעו התלהבות רבה וצחקו מאוד לנוכח התמונות המטופשות של בוב.


כשבוב הבין שהתמונות הללו ממש מסייעות למצב רוח של לינדה, הוא החל לצלם אותן באינספור מקומות מרגשים ומופלאים, ולהעלות את כל התמונות לאתר מיוחד של הפרויקט בשם “פרוייקט הטוטו“. תוך שעות ספורות התמונות הפכו לויראליות ברשת וסיפור ההקרבה המרגש והמקסים של בוב כלפי אשתו לינדה החל מתפשט ומסוקר ברחבי הרשת.

בסרטון המצורף מסביר בוב מדוע החליט לצלם את התמונות הללו, ולינדה מספרת כיצד הן השפיעו עליה ועזרו לה בהתמודדות עם המחלה. האהבה הגדולה בין השניים מעוררת השראה, וכיף לראות כיצד זוג שנשוי מעל 30 שנה מצליח לתמוך האחד בשניה גם ברגע משבר קשים כמו זה.

אספנו עבורכם כמה מהתמונות הנבחרות של בוב בחצאית הטוטו המשעשעת, ואת השאר תוכלו לראות כאן, בגלריה המלאה.

 

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...