הבעל הזה עושה בכל בוקר את הדבר הכי מרגש בעולם עבור אשתו שהתעוורה, והיא אפילו לא יודעת

ססיליה ולואי, בעל ואישה בשנות העשרים לחייהם, הם זוג מאוהב שחיי חיים שגרתיים למדי הכוללים עבודה, אהבה, וכמובן, המון רגעי זוגיות קסומים שמייחדים אותם: היא אוהבת להבהיל אותו כשהוא נוחר מתוך שינה, הוא מקפיד לנשק אותה ולהגיד לה כמה היא יפה בכל בוקר כשהם הולכים לעבודה ועוד. אלא שאז, בבוקר בהיר אחד, ססיליה מגלה שהיא מאבדת את הראייה שלה. ביקור אצל הרופא מאשש את החשש שלה והיא מגלה כי לקתה במחלה נדירה שגורמת לעיוורון ולא ניתן לטפל בה. מתוך חשש כבד מהתגובה של לואי, היא מחליטה לשמור את העניין בסוד, עד לשלב בו כבר לא ניתן להסתיר את העובדה שהיא פשוט לא רואה.

כמובן, התפנית הדרמטית הזו בעלילה משבשת לחלוטין את החיים של ססיליה, וגורמת לה לשקוע בדיכאון עמוק. אולם, למרות החשש שלה להפוך ממאהבת למטופלת עבור בעלה, משהו קסום מתרחש, ואנחנו נחשפים לטוויסט מפתיע ביותר בעלילה, כזה שיגרום לכם להתרגש עד דמעות ויחזיר לכם את האמון באהבה.


“נאמנות עיוורת” הוא סרטון קצר ומופלא שיצר הבמאי אדוורד יאנג-לי על פי תסריט של איוואן צ’אנג, ולמרות שהוא קצת ארוך, מעט שמאלצי ועוסק בנושא הכי שחוק בעולם, הוא עשוי היטב, מרתק, והסוף המרגש והמפתיע שלו שווה לחלוטין את הצפייה בו.

לייק לפטריה בפייסבוק