8 אליפויות עולם הזויות שמתרחשות בכל שנה בענפים הכי מטופשים שיכלתם לדמיין

המשחקים האולימפיים מאחורינו ולמרות שהיה ממש כיף לצפות ביוסיין בולט רץ, במייקל פלפס שוחה ובסימון ביילס עושה את מה שזה לא יהיה שהיא עושה שמנצח את כוח הכבידה – צריך להודות שהיו באולימפיאדה כמה תחומים שגרמו לנו להרים גבה. נגיד, בדמינגטון, חץ וקשת, ידוי פטיש והאופניים המוזרים האלה שנוסעים בתוך קערה ענקית.

כל הענפים המוזרים שציינו, שמוזרותם במקומה מונחת, הם כלום לעומת התחרויות הביזאריות האלה, שגורמות לנו לחשוב שלאנושות ממש משעמם ושהיא צריכה תחביבים חדשים. דחוף.

תחרות זריקת מכשירי סלולר לרוחק

פינלנד מוכרת ברחבי העולם כ”מקום הזה עם הנוקיות”. הנוקיה זצ”ל היה מוכר כמכשיר עמיד, אז אולי מכאן צמח הצורך לזרוק אותו למרחקים. בתחרות, שמתקיימת כל שנה מאז שנת 2000, המשתתפים מורשים להשתמש רק בטלפונים שנתרמו במיוחד לאירוע ואסור להם לזרוק מכשירים שהם הביאו מהבית.

 

תחרות שריקה בינלאומית

כבר 40 שנה שמיטב שרקני העולם מגיעים לצפון קרוליינה (בטח ניחשתם שהתחרות לא מתקיימת על ספינה) ומפגינים את הביצועים שלהם. באליפות השנתית הזאת, המשתתפים נבחנים על 3 פרמטרים: תהודה, אינטונציה ונוכחות בימתית. זה אולי נשמע לכם מצחיק, אבל השרקנים מתייחסים לעסק ברצינות וחלקם אפילו נמנעים מנשיקות כי – כך מתברר – הן פוגעות בשפתיים. הנה קטע קצר מתוך אחת התחרויות.

 

אליפות העולם במחבואים

נתחיל בפרט הכי מדהים שקשור לתחרות הזאת: נעשים מאמצים רציניים להביא להכרה בתחום כענף אולימפי. אם אתם שחקני מחבואים כבדים, אז דעו שהאליפות השישית מתקיימת בשבוע הבא באיטליה ושההשתתפות מגיל 18 ומעלה (שמבפנים הם עדיין ילדים, כנראה). החוקים הם כאלה: יש לכם 60 שניות למצוא מחבוא ואז 10 דקות להגיע למזרון ענק בלי שחברי הקבוצה היריבה יתפסו אתכם.

 

תחרות הסנפה

אולי המפגרת ביותר בין כל התחרויות שמופיעות כאן. בתחרות הזאת, שמתקיימת בגרמניה, כל משתתף צריך להסניף 5 גרם טבק הרחה בדקה. המנצח הוא מי שמצליח להסניף הכי הרבה ובצורה הכי נקיה. למרות שאם תשאלו אותנו, בהתחשב בזה שטבק זה עסק לא ממש בריא – בתחרות הזאת כולם מפסידים.

 

מרוץ שיט באמבטיה

לאנשים בעולם יש תחביבים מוזרים, כמו למשל לחבר גיגית ענקית לגלשן, לחבר את שניהם למנוע – ואז לשוט. אבל גם לאנשים מוזרים מגיע להתחרות, אז הם באים אחת לשנה לקנדה ומשתתפים במרוץ סירות האמבטיה הביזארי. חוץ מזה, יש עוד כמה תחרויות ברחבי העולם, אבל הקנדית היא הכי נחשבת.

 

מרוץ מיטות

אולי הגרסה המתורבתת יותר של מסע אלונקה, בעיקר בזכות הגלגלים. בתחרות הזאת משתתפים שישה רצים ועוד אדם עטור פריוולגיות שזוכה לשכב על המיטה. כל הקבוצות מנסות לחצות את קו הסיום כמה שיותר מהר, לקול תשואות הקהל (הכנראה שיכור) שמגיע לצפות. מרוצים כאלה מתקיימים בניו זילנד, גרמניה ובאנגליה.

 

האוננותון

מדובר בספורט יחידני, כמו שבטח הנחתם לבד, והמטרה של האירוע הזה היא דווקא לגייס כסף לצדקה (בשנים הקודמות תרומות הועברו למטרות שונות כמו בריאות האישה, מלחמה באיידס ועוד כמה) ולעורר מודעות לעינוג עצמי. המשתתפים צריכים להישאר מעוררים מינית לאורך כל התחרות ולענג את עצמם. המנצחים הם מי שמחזיקים הכי הרבה זמן. השיא, אם אתם מתעקשים לדעת, שייך לגבר יפני שהצליח להישאר בעניינים לא פחות מ-9 שעות ו-58 דקות.

 

אליפות העולם ב”אייר סxס”

מכירים אייר גיטר (כשאנשים משחקים אותה כאילו הם מנגנים על גיטרה למרות שאין להם גיטרה ביד, פופולארי בעיקר ברחבת הריקודים בחתונות)? אז על אותו עיקרון, רק עם מין. כל מתמודד מקבל 2 דקות להדגים מה הוא יודע לעשות והשופטים בוחרים את המוכשרים ביותר ומעלים אותם לשלב הבא. אליפות העולם מתקיימת בטקסס, אבל תחרויות אזוריות צצות בכל רחבי ארצות הברית, בעקבות עלייה בפופולריות של התחביב המוזר הזה.

באמצעות: odee

לייק לפטריה בפייסבוק