מבריק: בחור אנאלוגי בעולם דיגיטלי

בביטוח ישיר אוהבים סלבז. כבר חודשים רבים שמדי כמה שבועות עולה פרסומת חדשה בהשתתפות מיטב הסלבז של ארצינו, המתפנים לרגע מהעיסוקים שלהם ומחלטרים בפרסומות החברה. רבים כבר היו שם: זהבה בן, רד בנד, דור דניאל, רוני דלומי, יואב יצחק, פאבלו רוזנברג ועוד הרבה אחרים. אף אחד מהם לא נתן הופעה מוצלחת כמו זו של אלון אולארצ’יק בפרסומת החדשה.

בפרסומת החדשה של ביטוח ישיר מוצג השירות החדש של החברה, ביטוח דרך האינטרנט במהירות, בפשטות ועם הנחה של עד 20 אחוז במחיר. בפרסומת נראה אולארצ’יק ברכב עם אחיינו בזמן ששוטרים עוצרים את השניים לבדיקת רשיונות וביטוח. השוטר מבשר לאולארצ’יק כי תוקף הביטוח שלו אמור לפוג בדיוק בעוד שלוש דקות, והאחיין החביב מציע לאלון לחדש את הביטוח במקום באמצעות האינטרנט. בתגובה, פוצח אולארצ’יק בשיר מצחיק ביותר, המבטא את חוסר האונים שלו אל מול נפלאות הרשת. “אני בחור אנאלוגי בעולם דיגיטלי, עושה צעדים לאחור, אני בחור פרימיטיבי בעולם אינטנסיבי, עולם שכולו חשמל”.

השיר של אולארצ’יק הוא בדיוק תמצית המוסיקה שלו, ומבטא באופן מושלם את חוסר האונים של המבוגרים אל מול הטכנולוגיה המתפתחת. אולארצ’יק עצמו נראה משועשע מהסיטואציה ומשדר קוליות אל מול השוטרים. נראה אתכם מתחילים לשיר שיר מקורי בזמן בדיקת רשיונות. בזמן שאולארצ’יק מופיע בפני השוטרים, אחיינו מסדר את עניין הביטוח, רגע לפני שמגיע הפזמון הגאוני “אנאלוגי, כן! כן! בדיגיטלי כן, כן!”. השוטרים המיואשים מצטרפים בייאוש ועונים בעצמם ב”כן כן”, ומשחררים את השניים לדרכם.

קשה לי לשים את האצבע על מה בדיוק גורם לפרסומת הזאת להיות נהדרת כל כך בעיניי. אולי זה ההומור של אולארצ’יק, אולי דווקא התגובות הקומיות המדוייקות של צמד השוטרים, ואולי השיר הגאוני שלא יוצא לי מהראש כבר שלושה ימים. כך או  כך, מדובר לדעתי בפרסומת הטובה ביותר בסדרת הסלבז של ביטוח ישיר, וסיכוי טוב שמבין 400 הצפיות שיש לסרטון ביוטיוב, אני אחראי על 200. מה אתם חושבים?לייק לפטריה בפייסבוק