פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה חשב שהחברה שלו הולכת לפנק אותו ונפל קרבן למתיחה אכזרית במיוחד

עבור מרבית בני האדם הנורמטיביים, 1 באפריל הוא הזדמנות מצוינת לשבור שגרה ולהתעלל באופן חד פעמי בחברים הקרובים שלהם, אבל לעומתם, יש מי שעבורם מדובר בעוד יום רגיל לחלוטין בעבודה.

את אריק וצ'נק למשל, צמד החברים המופרעים שנוהגים למתוח זה את זה באכזריות פעם אחר פעם, כבר יצא לנו לפגוש כאן לא מעט פעמים בעבר עם כמה מתיחות מופרעות ומטורפות במיוחד. בין מתיחה למתיחה, כשנמאס להם להתעלל אחד בשני והם צריכים הפסקה, מתפנים השניים לטפח את הקשרים הרומנטיים שלהם ולהתעלל גם בבנות הזוג שלהן, שהפכו גם הן עם הזמן לאורחות קבועות בסרטונים שלהם.


בסרטון החדש בסדרת המתיחות מחליטה דומיניקה, חברתו המתוקה של אריק, להתעלל בו בצורה יוצאת דופן עם מתנת יום הולדת שהוא לא ישכח הרבה זמן. אריק, שחגג בדיוק את יום הולדתו, בדיוק יצא מהמקלחת וזכה לשמוע מדומיניקה שמחכה לו עוד מתנת יום הולדת אישית ממנה. היא קשרה לו סרט מסביב לעיניים, הובילה אותו כשהוא נטול בגדים אל הסלון וביקשה ממנו לשבת על כיסא שהכינה מבעוד מועד.

אריק הנרגש היה בטוח שבת הזוג שלו עומדת להעניק לו פינוק VIP מיוחד ליום ההולדת, אלא שלדומיניקה היו תכניות אחרות ולצערו הרב של אריק, הן כללו שעווה וטיפול קוסמטי מהסוג הפחות כיפי באזור הכי פחות נעים.

אם אתם חושבים שמדובר בהתעללות ושדומיניקה הגזימה לחלוטין, אתם מוזמנים לצפות גם בסרטון שהוביל למתיחה הזאת, בו אריק גורם לדומיניקה לחשוב שהכלב שלהם נתקע בטעות במכונת הכביסה בזמן שהיא עובדת. גאוני, מרושע ומצחיק ואנחנו כבר מחכים לפרק הבא.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...