כך נראית התגובה של גברים שחוברו למכונה שמדמה כאבי לידה

גם אם תנסו להכחיש את העניין הזה, הסיבה היחידה בזכותה אתם חיים היום היא העובדה שאמא שלכם הסכימה לעשות את זה עם אבא שלכם, ויתרה מכך, בחרה לסחוב אתכם ברחם שלה למשך תשעה חודשים תוך שהיא סובלת ממגוון רחב של תופעות לוואי מבאסות, צירים כואבים וכמובן, הלידה עצמה, רק כדי שאתם תוכלו לנשום את אויר העולם, לגדול ולהפוך לאנשים בוגרים שמבזבזים את מרבית זמנם בפייסבוק.

חלק גדול מהנשים שהגיחו לעולם הזה יחוו בעצמם לידה, אבל עבור גברים מדובר בסוג של אניגמה, ואלא אם האבולוציה מתכננת להצמיח לנו רחם בזמן הקרוב, כנראה שלעולם לא נצליח להבין את הכאבים העצומים והבלתי נסבלים לעיתים המתלווים לתהליך הלידה. אז נכון, נשים לעולם לא ידעו כיצד מרגישה בעיטה בביצים, אבל ביננו, מה היא מכה קלה באשכים לעומת 12 שעות בחדר לידה?

צוות Try Guys של אתר Buzzfeed, חבר’ה משוגעים שמנסים דברים חדשים לעיני המצלמה דרך קבע, החליט לתרום את גופו למדע לכמה שעות ולנסות להבין כיצד ירגישו כאבי לידה. לצורך המשימה, נבחרו ארבעה מתנדבים שחוברו באמצעות אלקטרודות למכונת סימולציה מיוחדת שמדמה כאבי לידה באמצעות פולסים חשמליים שגורמים לשרירי הבטן והגב להתכווץ באופן דומה לצורה בה מתנהגים השרירים במהלך הצירים והלידה. אחד הבחורים האמיצים אפילו הרחיק לכת וחיבר 2 מהאלקטרודות לאזור האינטימי שלו, כדי לזרום עם החוויה עד הסוף ולחוות את הכאב גם באיבר המקביל לזה הנשי ממנו מגיחים התינוקות לעולם.

כפי שאתם ודאי מתארים לעצמכם, התגובות של חבורת המתנדבים האמיצה שהפגינה זלזול מסוים בכאב הצפוי לה בתחילת הסרטון, הן פשוט קורעות, מלאות כאב וסבל ונעות על הסקאלה שבין “כאבי תופת” ל”אלוהים, שמישהו ירה לי כדור בראש”.

אגב, מילת הקוד שנקבעה מראש כדי לגרום למפעילת הסימולציה לעצור את הזרם החשמלי נבחרה להיות “אפידורל” וכצפוי, היא נאמרה בצרחות לא פעם ולא פעמיים תוך שהבחורה האחראית נראית משועשעת למדי מהסיטואציה. הסרטון זכה למליוני צפיות וכנראה גרם להרבה גברים לסיוטים ולהמון נשים להתמוגג מאושר.

לייק לפטריה בפייסבוק