פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קמפיין מגניב: דיי למוזיקת המתנה מבאסת בשירות הלקוחות

אחד הדברים הויתר מעצבנים בשיחת טלפון למוקד שירות לקוחות כלשהו, מעבר לשיחה עצמה כמובן, היא ההמתנה הארוכה לנציג שירות אנושי, המלווה לרוב במוזיקת המתנה מבאסת ומשעממת. במקרה הטוב, תזכו לשמוע כמה צילילים של מוסיקה קלאסית ישנה, במקרה הפחות טוב, פרסומת מוזיקלית החוזרת על עצמה בלופ אינסופי ומטריד.

במגזין המוסיקה הנחשב והפופולארי בילבורד, החליטו לשים סוף תופעה המעצבנת הזאת, והגיעו למסקה שבתור מגזין מוזיקה בעל כוח רב והשפעה בתעשייה, לא הגיוני שגם שירות הלקוחות שלהם יעניק חוויה מוזיקלית כושלת למנויי המגזין וללקוחותיו. על כן, רקחו במגזין תכנית מבריקה שתגרום ללקוחות לחייך וליהנות בזמן ההמתנה.

בבילבורד ברזיל, עדכנו את מזיקת ההמתנה שלהם לשירי רוק קצת יותר מעניינים מהקלאסיקות הסטנדרטיות, וקראו למתקשרים לנסות לג'מג'ם ביחד עם השירים. לקוחות החברה ומנויי המגזין, קיבלו בדואר מהדורה מיוחדת של המגזין, הכוללת מדבקה נשלפת אותה ניתן להדביק על מכשיר הטלפון הביתי. על המדבקה נכתבו הוראות כיצד לנגן כל אחד מהשירים בפלייליסט מוסיקת ההמתנה של המגזין, על ידי הקשה על לחצני הטלפון.

מלבד העובדה שהקמפיין הזה נראה כאילו ברח מהניינטיז, בהתחשב בעובדה שרובינו מבצעים את השיחות שלנו מטלפונים ניידים ולא מנייחים, מדובר בקמפיין יצירתי ומקורי, וגורם לרגעי ההמתנה המזעזעים להיות מעט כיפיים יותר. סמוק און דה ווטר, איי אוף אה טייגר ופאנקי טאון, הם רק חלק מהשירים שתוכלו ללמוד לנגן בקלות באמצעות לחצני הטלפון שלכם ולהשוויץ בפני החברים שלכם. בתגובה, הם ככל הנראה ישאלו אתכם אם ראיתם את הפרק החדש של דוסון ואם אתם יכולים להלוות להם שיחה מהטלכרד שלכם.קליק לסרטון המסביר על הקמפיין ומדגים כיצד נראה ג'אם סשן טלפוני באמצעות הלחצנים.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...