פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצמרר: הכומר הפתיע את הזוג בטקס הנישואין עם ביצוע בלתי נשכח ל"הללויה"

כשהכומר שהשיא את הזוג הטרי כריס וליאה אמר להם בפגישה האחרונה ביניהם לקראת החתונה שאולי הוא ישיר להם שיר, הם היו משוכנעים שהוא מתבדח איתם. אולם, האב ריי קלי, שהוא גם זמר מקצועי בין שלל עיסוקיו, לא ממש צחק, ובמהלך טקס הנישואין, הפתיע את הזוג הנרגש ואת קהל האורחים עם ביצוע מצמרר ובלתי נשכח לשיר "הללויה" של לאונרד כהן, תוך שהוא מחליף חלק מהמילים ומתאים אותם לחייהם של החתן והכלה.

בסופו של הביצוע הכובש והמאוד לא צפוי הזה, שגרם לחתן ולכלה לדמוע, הקהל כולו נעמד על רגליו והריע לו בתשואות ובהתרגשות רבה. במהלך השיר, אפילו הצליח הכומר להצחיק מאוד את הקהל כשהביט לעבר הזוג וחייך אליהם חיול של "אין לכם מושג מאיפה זה נחת עליכם, הא?". למרות שהשיר הללויה זכה לאלפי קאברים ובוצע בשלל גרסאות באינסוף אירועים וכנסיות, הביצוע הנפלא של הכומר הזה, ברגע הכי מרגש בטקס, הוא בהחלט אחד המיוחדים והמפתיעים שיצא לנו לשמוע.

הסרטון המתעד את רגעי הקסם הללו זכה ליותר משבעה מליון צפיות בתוך שלושה ימים מאז פורסם ברשת, וגם הזוג הטרי, המבלה את ירח הדבש שלו במקסיקו, התעדכן על הויראליות של הסרטון ומסר בראיון לרדיו BBC שהם מאושרים לראות את מליוני הצפיות וההתרגשות הרבה של הגולשים בתגובות. הכינו את הממחטות, והגבירו את הרמקולים לאפקט נכנס-לי-משהו-לעין אפקטיבי.

הכומר אגב, עובד בימים אלו על אלבומו השלישי (ברצינות!), ומנסה לגייס באמצעות המוזיקה כסף לצדקה. נו… כומר.

כומר 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...