פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

10 סיבות בגללן העונה הנוכחית של האח הגדול היא הכי גרועה אי פעם

העונה השמינית של האח הגדול הגיעה השבוע לחצי הדרך כשהדיירים חגגו 50 ימים בבית במסיבה ממש לא סוערת, וכבר בשלב הזה אפשר לקבוע באופן חד משמעי – אלא אם משהו לא תקין אצלכם בעיניים – שמדובר בעונה הכי גרועה עד כה כולל עונות ה-VIP הידועות לשמצה. הנה כל הסיבות לפניכם.

1. כי כמה אפשר לקרוא לזוג אנשים בוגרים שמנהלים מערכת יחסים ברמת קירבה של חברות ראשונה בכיתה ג’ רומן? הזוגיות של אביחי ומעיין קרובה בערך כמו מערכת היחסים שלכם עם הספר או המתדלק שלכם, ודן ואורנה חושבים שילדים באים לעולם אם גבר ואישה אוהבים זה את זה ומחככים רגלים. אם השמיכות לא זזות בלילה, אל תנסו לרמות אותנו.

אורנה ודן
מערכת יחסים שמבוססת על כפות רגליים. אורנה ודן

2. כי כל כך הרבה אנשים חסרי מעוף וכריזמה שלא תורמים שום דבר לחיים שלנו והתקבצו תחת קורת גג אחת לא ראינו מאז הביקור האחרון בסניף הדואר. בואו נודה על האמת, הליהוק העונה כשל בגדול והמתמודדים פשוט לא מספקים את הסחורה. לראייה, רגע השיא של אחד הפרקים האחרונים, רגע שעשה את דרכו עד הפרומו, היה אירוע נגיעות הרגליים המביך מתחת לשולחן השבת.

3. כי אי אפשר יותר לראות את הפרצוף של אושרי כהן בפרסומת הקופצת המטרידה של מניה ג’ינס במהלך קטעי ההנחיה של ארז וקורין. יש לנו את הדילר שלנו, אנחנו ממש לא צריכים שנבוא ותסדר אותנו.

4. כי הקול של שם בלתי נסבל. סה”כ בחור חביב, וגם שאריות השיער שהוא שכח להוריד מאז האייטיז נסבלות, אבל כשהוא פותח את הפה זה צורם לאוזן אפילו יותר מהאודישנים של ה”כוכב הבא”.

שם האח הגדול
האיש בעל הקול שיכול לנפץ שמשות. שם ברדוגו

5. כי שני היא דיירת בלתי נסבלת. נכון, משום מה יש לה לא מעט תומכים, אבל הבחורה שתמיד נראית כאילו היא צועדת על המסלול כשהיא הולכת, היא בכלל סבתא פולנייה במסווה של צעירה בשנות העשרים, וכל האירועים המשמימים סביבה הפכו איכשהו למוקד של התוכנית. בינך לבין דן לא קרה כלום, בין דן לאורנה לא קרה כלום, או במילים של ביבי – לא יהיה כלום כי אין כלום.

6. כי המשימות חוזרות על עצמן ולמרות שזה כאילו אמור להיות סוג של קלוז’ר כחלק מהעונה העונה האחרונה בהחלט של התכנית תחת “קשת”, זה מעייף, לא מצחיק כמו בפעם הראשונה, ובעיקר גורם לנו להרגיש כאילו מישהו שם ניצנץ עלינו לגמרי ולא רואה אותנו ממטר.

מעיין אביחי שיזוף
עוד פעם שיזוף בהתזה? מעיין ואביחי מתמחזרים

7. כי אנחנו כבר לא מאמינים ש”יש נדנדה מטורפת והמקום האחרון כל הזמן מתחלף” רגע לפני סגירת ההצבעה, למעשה, זה לא שאנחנו לא מאמינים, זה פשוט לא ממש משנה לנו. תעירו אותנו כשנכנסים הדיירים החדשים.

8. כי אפילו הדיירים כבר לא שמים על האח הגדול ועושים מה שהם רוצים בבית. ישנים במהלך היום, לא משתתפים במשימות (כי הם לא רוצים ללבוש תחפושת של שוטר), ובאופן כללי, נראים כמו חבורה של אנשים שבאו לחופשה ומחכים שזה ייגמר.

ארז וקורין
“דרמה מטורפת בהצבעה”. קורין גדעון וארז טל

9. כי הפקת האח הגדול ירקה לצופים בפרצוף כשהחזירה לשבוע שלם קבוצת מתמודדים שאפילו פחות מעניינים מאלה שיושבים בפנים, כאלה שאותם אנשים הזויים שעוד טורחים להצביע למתמודדים כבר העיפו מזמן מהמסך תמורת חופן שקלים. פתאום לצאת ולהיכנס מהבית זה לגיטימי, ורק חסר שיתנו לחבורת המשעממים לצפות בטלוויזיה במהלך היום כדי שמשהו מעניין כמו שידורים חוזרים של “חברים” יקרה סוף סוף.

10. כי המהלך הפרסומי במשימת הבובות, זה שבמסגרתו התבקשו המתמודדים להכין 3 סרטוני פרסומת למותגים מוכרים, היה פשוט מביש. כאילו אנחנו לא עומדים תחת מבול של פרסומות במשך כשעה וחצי, אנחנו צריכים לקבל אותן גם בדקות השידור עצמו. אכלתם את הראש, תודה שבאתם, ועוד יותר תודה שאתם הולכים.

סיבת בונוס: כי הדבר היחיד שהשתפר העונה ביחס לעונה הקודמת הוא המלתחה של קורין גדעון שהפכה מאיומה לסבילה, אז עכשיו גם החלק הכי כיפי בצפייה – הביקורת על התלבושת של קורין – הלכה פארש.

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...