אחת מפרסומות הרדיו המשעשעות והמוזרות בהיסטוריה

אם יוצא לכם לשמוע רדיו בזמן שאתם נוהגים בדרכים, ודאי יצא לכם לשמוע לא פעם פרסומות רדיו הזויות שונות ומשונות, אבל פרסומת כזאת, כנראה עדין לא שמעתם.

לפני כשנה, פורסם סרטון האודיו הבא ביוטיוב, ובו אחת מפרסומות הרדיו הכי מצחיקות ומקוריות בהיסטוריה. במהלך אחד מסופי השבוע, פרצו אלמונים לסוכנות הרכב Northstar, הממוקמת באחת הערים בצפון קנדה. הגנבים פרצו לסוכנות המשווקת רכבי פורד וגנבו בעיקר גלגלים חדשים וטסות חדשות של רכבים.


בחברה החליטו לנצל את המצב לטובתם, ובמקום לפנות למשטרה במה שנראה כמו מהלך חסר סיכוי, החליטו לייצר פרסומת רדיו משעשעת במיוחד בה הם קוראים תושבי העיר שיודעים במי מדובר, להלשין על חבריהם בתמורה לפרס כספי בסך עשרת אלפים דולר. הקריין בפרסומת מגולל בצורה מצחיקה את פרטי המקרה, ומעמיד בפני הגנבים שתי אופציות: התוודו על הגניבה, החזירו לנו את הסחורה ולא נגיש תלונה, או לחילופין, תהיו בטוחים שחברים שלכם ילשינו עליכם תמורת פרס כספי שכזה, ואז נגיש גם נגיש תלונה. בחברה מדגישים בנוסף כי יש להם המון כסף, והם מתכננים להשאיר את הפרסומת באויר עד שימצאו השודדים.

כאמור, הסרטון עלה לרשת לפני כמעט שנה, אך זוכה בימים האחרונים לפופולאריות רבה, והח לרוץ ברשת עם מאות שיתופים ומעל 200 אלף צפיות .

לייק לפטריה בפייסבוק