תחנת האוטובוס המפתיעה בעולם

המתנה לאוטובוס או מונית שירות בציפייה שהקו שאתם כל כך מחכים לו יגיע, עשויה להיות פעולה משעממת במיוחד – חילופי המבטים עם שאר האנשים שעומדים או יושבים בתחנה, שאלות מעצבנות בסגנון “85 כבר עבר?” ובאופן כללי, בזבוז זמן מעצבן.

עובר הנוסעים בתחנת האוטובוס הממוקמת ליד אוניברסיטת דרום קליפורניה, באופן חד פעמי, הפכה ההמתנה לאוטובוס לחוויה שווה ומשעשעת מיוחד. כחלק מקמפיין גרילה מקורי לחברת הטלקומוניקציה והמובייל האמריקאית Qualcomm, נתלו שלטי פרסום במספר תחנות אוטובוס בקרבת מקום, ועליהן שאלה רטורית המופנית לבאי התחנה, ובנוסף, כתובת URL המובילה למיקום לא נודע.

תחנת אוטובוס מגניבה

מי מהנוסעים שהסתקרן מספיק וביקש להבין מה פשר השאלות “משועמם?”, “ממהר?”, “ראית כבר הכל?” או “נולדת בתנועה?”, שלף את הסמארטפון שלו ונכנס לאתר המופיע על הפוסטרים. באתר, התבקש הגולש לענות Yes או No על השאלה. במידה וענה Yes זכה הנוסע להפתעה מצחיקה ומעניינת מחברת המובייל. במקרה אחד היה זה רכב ספורט מגנים עם נהגת שווה שהגיע לאסוף את הבחור המלוכסן והסקרן. במקרה אחרים הגיעה מזחלת עם כלבים לאסוף את הנוסע, או לחילופין, אוטובוס קרנבל, ואן מלא בכלבלבים מתוקים ובלאונץ’ אירוח ועוד ועוד.

אמנם, מדובר בסוג הקמפיינים בהם רק מספר בני אדם בודדים באמת זוכים ליהנות מהם, אך מצליחים דרך קבע לעורר עניין ובאז ברשת, ולצבור מיליוני צפיות. וכך גם במקרה הזה. בחברה שחררו שלושה סרטונים שונים המסכמים את הפעילות, בכל אחד הפתעות שונות. אספנו עבורכם את הסרטונים, ואתם מוזמנים לצפות ולשתף אותנו בתחושות שלכם – האם הייתם מבסוטים אם במקום חאפר במונית שירות הייתם מקבלים מזחלת עם כלבים?
לייק לפטריה בפייסבוק