נפתלי בנט באל-ג’זירה: “חמאס ללא ספק אחראי לכל מוות מצער של כל אזרח ערבי בעזה”

שר הכלכלה נפתלי בנט, התראיין ברשת אל-ג’זירה, במטרה להדוף את גל הביקורות על פעולת צה”ל והפגיעה באוכלוסיה האזרחית בעזה, כחלק ממבצע ‘צוק איתן’.

המראיינת העלתה בפניו את טענותיו של חאלד משעל, יושב ראש הלשכה המדינית של חאמס, אשר האשים את ישראל באשמה בהסלמה. בנט ביטל את האשמות של ‘משעל’ ואמר למראיינת שהוא מדבר שטויות כהרגלו.

בנט הסביר בצורה ברורה שחמאס הוא ארגון טרור אשר יורה טילים לשטחי ישראל במטרה לפגוע באזרחי ישראל. מדינת ישראל לא תסבול את המצב הזה ותרדוף את החמאס עד שיפסיק לירות את הטילים על האוכלוסיה האזרחית. כמו כן שיבח את הטכנולוגיה של ‘כיפת ברזל’ שבאמצעותה צה”ל מיירט את הטילים הללו.

 צפו בראיון המלא >>


 

כתגובה לדבריו של בנט על הטכנולוגיה המתקדמת של צה”ל, המראיינת שאלה אותו איך יכול להיות שאם יש לצה”ל טכנולוגיה כל כך מתקדמת עדיין נהרגים אזרחים בעזה. בנט לא התבלבל והחזיר לה שחמאס הורג את אזרחיו בעצמו כשממקם טילים בבתי ספר ובתי חולים. חמאס ללא ספק אחראי לכל מוות מצער של כל אזרח ערבי בעזה.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק