פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מאייר הופך את דמויות האנימציה החביבות ביותר לפושעים חולניים

דמויות מצוירות מספרים וסדרות של ילדים תמיד נראות נורא חמודות. הן נורא צבעוניות, טובות לב ולא מזיקות. ואם אתם צריכים דוגמה כדי להיזכר, אז תחשבו על עליסה, באטמן, סופר מריו, פיטר פן ושאר החברים.

ועכשיו נעבור לכלל מוכר וידוע: בכל מקום שבו יש דמויות תמימות, יש מי שיחלל אותן. אז הפעם תפקיד המחלל שייך למאייר טיוואני בשם בן צ'ן (ולא למאייר ישראלי בשם בן חן, למרות שנורא רצינו). צ'ן לוקח דמויות מוכרות ומצייר אותן בתוך סצנות שרחוקות מלהיות ידידותיות לילדים במקרה הטוב, או קריפיות בהגזמה במקרה הרע.

שתי דוגמאות חביבות במיוחד הן של ילד שחתך את הזנב של טיגר הנמר כדי להשתמש בו כקפיץ ועליסה שחותכת את הרגל של הארנב הלבן. ככה סתם, בלי סיבה.

אבל מה שהכי נחמד בעבודות של המאייר מטייוואן זה שלמרות כל הדם, האלימות והדברים החולניים שרואים שם – הציורים שלו עדיין נראים ממבט ראשון (ורק ממבט ראשון!) כמו משהו שהייתם מוכנים לתלות על הקיר בחדר של הילדים שלכם. הנה כמה מהיצירות הבולטות והמשוגעות שלו.

באטמן אנימציה

arcmwka49gkwb2rjxoyv ik31335g3p9lfrhqj9ol kggoslq2wkumrno4xu69 kqyar4t808uvvyraoenp nriwkugpvz0hwyqvqv8a o9wctdpzl8qloqmdme2i

cqebbwdwgqkrzqf4jkh8ofhekunueuizdic2i2wk on2v9folzdgtptgwddrv souzpfqay8s7c5azylt9 tvieyptrlgeyk81tjghi (1) u3sudio5er9wubhtqrjb uaymqjduyf9ardcupn4tcaqtyjuupxdpbu9d3hpo feoq9a34czd3wg4fwbzt hiqt4pzuz7oinhc4o2o1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...