עונת הציד של פיות הבירה החלה !

מותג וויסקי חדש בשם ‘קנדיאן קלאב’ נלחם באהבת הבירה של הצעירים באוסטרליה עם פרסומת חצי דבילית חצי מצחיקה, שמדרבנת את הצופים לבצע הרג של פיות.  לא מדובר על פיות רגילות סטייל טינקרבל או הפיה לילי, לחובבי ספרי הילדים בינכם, אלא זן אחר של פיות, זן מזוהם ומתועב שנקרא פיות הבירה. ‘קנדיאן קלאב’ ערכו סקר לגברים ונשים באוסטרליה ועלה ממנו כי נשים אוסטרליות רואות גברים ששותים בירה כצפויים, משעממים, מלוכלכים ולרוב מגהקים. הם אפיינו את הדמות של פיות הבירה על סמך המסקנות של הסקר שלהם והפיות שיצאו להם מאוד חינניות.

הפרסומת היא בעצם סדרה של סרטונים בה אנו נכנסים לעולם פיות הבירה, ופוגשים את הפיות בתקופה מתוחה וכואבת בה בכל רגע אחד מהם מתפוצץ לחלקיקים ומתפזר ללא כלום, זה קורה בכל פעם שמישהו בוחר לשתות ‘קנדיאן קלאב’ ולא בירה רגילה.

תהנו!

בסרטון פרסומת נוסף בסדרה אנחנו נפגשים בפגישת תמיכה של פיות בירה המנסות להתמודד עם המציאות החדשה. כמו כן ‘קנדיאן קלאב’ פתחו את עונת ציד פיות הבירה, והם מזמינים גולשים להצטרף לציד הפיות בעמוד הפייסבוק שלהם, שם מתנהלת תחרות נושאת פרסים. אני עדיין לא החלטתי האם מדובר בדרך לגיטימית להחדיר מותג לשוק, אין ספק שמדובר באסטרטגיה אגרסיבית שמטרתה להפוך לויראלית ומצחיקה ולהיות משותפת על כל קיר רענן, אך הקריאה לפעולה להרג, גם אם זה של פיית בירה מלוכלכת ופלצנית, נשמע לי קצת מוגזם  ואני אשמח לשמוע את דעתכם בנושא…


ג’ון קליז נותן קריינות למופת
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק