פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שאיבת שומן או זריקה להרזיה?

עולם הקוסמטיקה רווי שינויים טכנולוגים והתפתחויות של תרופות ומכשירים, אשר יכולים לזרז עבורם לא מעט תהליכים גופניים או לעזור לכם לבצע אותם. חלק מהם אמורים לעזור בהרמת עפעפיים, הגדלת חזה ועוד. אך בכל הנוגע למשקל עודף, קיימים היום לא מעט טכנולוגיות ופיתוחים היכולים להעניק לגוף שלכם מראה כמעט חדש לגמרי. אבל מבין החידושים המסקרנים והפופולרים כיום  היא לא אחרת מאשר זריקה להרזיה שאושרה לא מזמן על ידי מנהל התרופת האמריקאי, והיא מובססת על טיפולי סכרת שונים שכבר הוכיחו כי יכולה להיות מועילה עבור רבים מהמטופלים.

Credit: Freepik

שאיבת שומן- כל מה שצריך לדעת

עולם האסתטיקה מציע כיום שלל אופציות עבור כל טיפול קוסמטי כזה או אחר, וגם עבור שאיבת שומן ישנם כמה דרכים שונות על מנת לבצע את השאיבה בצורה מושלמת ומלאה. אחת המדרכים החדשניות לשאיבת שומן נעשית על ידי גלי רדיו או בעזרת קרן לייזר, האמורים לחמם את תאי השומן באזור המבוקש ולגרום להמסה שלו עוד לפני תחילת פעולת השאיבה. יחד עם זאת החום היוצא ממכשירים אלו עוזר גם כן לפגיעה מבוקרת בתאי הקולגן אשר אחראים על ייצור וחידוש העור והיכולת האלסטית שלו, כאמור פגיעה זו אמורה לעודד את אותם תאים לייצר רקמות עור חדשות. בנוסף אל אלו ישנם שאיבות שומן "מסורתיות" אשר נעשות תחת הרדמה כללית או מקומית, תלוי באזור ובכמות השומן שאמור להישאב מהגוף. שאיבות אלו נעשות בהחדרת קנולה אשר גורמת לשבירה של תאי השומן ושואבת אותן מהאזור הרצוי, יחד עם שיטה זו ישנם של צינורות שאיבה בעלי עוצמת רטט שגם כן עוזרת בשבירה של תאי השומן ולשאיבה כמעט מוחלטת שלהם.

זריקות להרזיה

ישנן בשוק לא מעט זריקות שונות לעזרה בהורדת המשקל ועידוד הגוף בזמן פעילות ספורטיבית ותזונה נכונה, יחד איתם מסתמן חידוש בקרב זריקות מסוג זה. אחת מהן אשרה נחקרה ונבדקה תחת 15 מדינות שונות ובו השתתפו מעל ל2000 מבוגרים בעלי עודף משקל, מצאה כי קרוב ל30 אחוז מהמשתתפים בניסוי דיווחו על ירידה משמעותית של ירידה משקל. זריקה זו מקורה בטיפול לחולי סכרת תחת תרופת סמגלוטייד, אשר הביאה לא מעט חולי סוכרת שונים לירידה במשקל שבין 3 ל4 קילוגרמים. עם זאת הזריקה כרגע מאושרת רק על ידי מנהל התרופות והמזון האמריקאי והיא אינה מותרת עדיין לשימוש בישראל.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...