מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

18 תמונות עוצרות נשימה שיגרמו לכם להרגיש פצפונים בעולם המטורף הזה

לא פעם, כשפוקדות את העולם שלנו תופעות טבע הרסניות וגרנדיוזיות כמו רעידות אדמה, צונאמי, התפרצויות של הרי געש, מפולות שלגים וכדומה, אנחנו עוצרים לרגע את שגרת חיינו וברגעים קטנים של הארה, מבינים  עד כמה אנחנו, בני האדם, כה קטנטנים וחסרי משמעות על כדור הארץ המטורף הזה.

ואולם, אסונות שכאלה הם לא הדרך היחידה להבין עד כמה פצפונים אנחנו. גם סיור של כמה דקות באתר של ארגון AirPano לגמרי יעשה את העבודה. מדובר בארגון ללא מטרות רווח שמשתף באתר שלו מגוון תמונות פנורמיות וסיורי וידאו מדהימים ב-360 מעלות שצולמו ביותר מ-200 מקומות אייקונים ומפורסמים ברחבי העולם, כשבכל שבוע עולה לאתר סיור חדש ומרהיב, ממעוף הציפור, במקום חדש נוסף. הסרטונים האינטראקטיביים בהם ניתן לשלוט בזוית הראייה באמצעות העכבר מצולמים כולם ממסוק, ומאפשרים לצופה להזיז את הסרטון כאוות נפשו ולצפות במקומות הכי מדהימים בעולם ממעוף הציפור.

כדי שלא תגידו שלא הזהרנו אתכם, אנחנו מציינים זאת עכשיו: הסיפור הזה לגמרי ממכר, והכניסה לאתר עלולה לגבות מכם עשרות דקות מהחיים, וזה שווה כל רגע. כדי להכין אתכם למסע, אספנו עבורכם 18 תמונות מדהימות ממעוף הציפור, של כמה מהמקומות המדהימים בעולם. כמובן, זהו רק מבחר קטן מתוך מה שמחכה לכם באתר של AirPano. מוכנים? שימו חגורת בטיחות וצאו לדרך.

דובאי, איחוד האמירויות

1

מפלי איגואסו, ברזיל

2

הנוף המוכר של ניו יורק

3

הר האברסט

4

פאריז, צרפת

5

הר הגעש טולבצ'יק במזרח רוסיה

6

טאג' מאהל, הודו

7

מפלי אנחל בוונצואלה

8

טירת נוישוונשטיין, גרמניה

9

ברצלונה, ספרד

10

גרייט ברייר ריף, אוסטרליה

11

גיזה, מצרים

12

גלגל ענק בסינגפור

13

מבט מלמעלה על איסלנד

14

הא לונג ביי (מפרץ הא לונג), ויאטנאם

15

מפלי ויקטוריה באפריקה, על גבול זמביה-זימבבואה

16

ניו יורק, ניו יורק

17

הרפובליקה הדומיניקנית

18

דרך: האפינגטון פוסט

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...