פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מחקר חדש גילה: זקנים הם מלוכלכים כמו אסלה של שירותים

גברים, אם גם לכם יש זקן על הפנים, ולא, אנחנו לא מדברים על כמה זיפים שצמjו אחרי כמה ימים ללא גילוח אלא על זקן מכובד כיאה לטרנד האופנתי הלוהט ביותר כעת, יש לנו חדשות לא כל כך טובות עבורכם: מסתבר שלא משנה עד כמה תטפחו אותו ותטפלו בו, הזקן שלכם הוא כנראה המקום הכי מזוהם ברדיוס של חמישה מטרים מסביבכם, והטענה הזו נכונה גם אם אתם נמצאים כרגע בשירותים.

מחקר חדש שערכה תחנת הטלוויזיה המקומית KOAT 7 בניו מקסיקו שבארצות הברית בשיתוף עם מעבדת ביולוגיה בשם Quest Diagnostics, בדק דגימות זקנים של כמה עשרות גברים מזוקנים והגיע למסקנה מעט מלחיצה שלא ממש תשמח את בעלי הזקנים. על פי תוצאות המחקר, הזקנים הגבריים כוללים כמות בקטריות שלא הייתה מביישת אסלה של שירותים.

על פי הממצאים של ג’ון גולוביץ, החוקר והמיקרוביולוג שערך את הניסוי, חלק מהזקנים שנבדקו הכילו כמות בקטריה ברמה נורמלית, אולם בחלק לא מבוטל מהמקרים, התגלתה בקטריה מהסוג שאפשר למצוא בצואה.

למרות שגולוביץ’ מודה שהופתע לחלוטין מהתוצאות המזעזעות, הוא מדגיש כי נדרשת בדיקה מעמיקה יותר של כמות גדולה יותר של דגימות כדי לקבוע באופן חד משמעי כי הזקן הממוצע מלוכלך יותר משירותים. יחד עם זאת, מספיקה צפייה חטופה בצלחות הפטרי מלאות הבקטריה במעבדה בה נבחנו הזקנים כדי להבין עד כמה מזוהם הזקן שלנו.

ובכל זאת, לפני שאתם רצים למכונת הגילוח שלכם ומעיפים את עודף השיער מהפנים שלכם, חשוב שתדעו שעל פי דבריו של גולוביץ’ הבקטריה שנמצאה בזקנים אינה מסוכנת ולא גורמת למחלות, אך היא ללא ספק מטרידה, ועשויה בעיקר לגרום לבנות הזוג הפוטנציאליות שלכם לחשוב פעמיים לפני שהם מלטפים או מנשקים את הפנים המזוקנות שלכם.

בשורה התחתונה, אם בכל זאת החלטתם לשמור על הזקן המגניב שלכם, כדאי שתימנעו ככל הניתן מלגעת בו עם כפות הידיים שלכם, שהם כידוע המקום השני הכי מזוהם אחרי הזקן, ובנוסף, מומלץ לנקות את הזקן עם סבון ולשפשף אותו טוב טוב כשאתה במקלחת. בהצלחה.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...