פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מרגש: תשעה כלבי מעבדה משוחררים לחופשי ופוגשים דשא לראשונה בחייהם

עד לפני שבועיים, בילו תשעת כלבי הביגל הכל כך מתוקים הלו את כל חייהם בתוך כלוב, כשהם משמשים ככלי לניסויים ובדיקת מוצרים  במעבדה לניסויים בבעלי חיים בארצות הברית, בלי שראו אור יום או פיסת דשא מימיהם. הסיפור העצוב הזה הוא סיפור מאוד מוכר לצערנו, כשכלבי הביגל, ולא רק הם, הם מצרך מבוקש בקרב מעבדות ניסויים בבעלי חיים.

הסרטון המאוד מרגש הזה, במיוחד אם יש לכם חיבה לבעלי חיים, מציג את רגעי החופש הראשונים של תשעת כלבי הביגל המקסימים שחולצו מהשבי. תחילה, הוסר מהם המספר על האוזן ובמקום זה ניתנה להם תווית חדשה עם שם. בהמשך,  מפוחדים ומהוססים, שוחררו כלבי הביגל בזה אחר זה במדשאה הענקית וזכו להכיר לראשונה את המגע של דשא רענן, את אור השמש המחממת, וכמובן את היכולת לשחק ולהשתולל אחד עם השני אחרי שנים לבד בתוך כלוב קטנטן.


את הסרטון הנפלא הזה, שכבר צבר מעל חצי מליון צפיות, פרסמה עמותת “פרויקט שחרור הביגלים” שפועלת כבר שנים במרץ במטרה לשחרר כמה שיותר כלבי מעבדה לחופשי. כמובן, השמחה של חברי הצוות הייתה גדולה מאוד, וכפי שתראו, גם הביגלים מלאי החיים נראים מאושרים במיוחד, מקשקשים בזנבם ומשחקים אחד עם השני, כולל ביגל אחד שטרח לברך באופן אישי את כל אחד מהביגלים המשוחררים האחרים.  פשוט מקסים.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...