הסוף של האודישן המופלא של שני הילדים האלה יגרום לכם לצמרמורת

כשצמד הילדים צ’ארלי לנהן ולאונדרה דבריס עלו לבמה על מנת לבצע את האודישן שלהם במסגרת תכנית הריאליטי הפופולרית “לבריטניה יש כישרון” איש בקהל המעריצים והשופטים לא צפה את שעתיד להתרחש.

צמד הילדים הללו, בני 10-11 בלבד, ריגשו את מליוני הצופים עם ביצוע מרגש לשיר מקורי משלהם עם מסר נגד תופעת הבריונות בבתי הספר, בהופעה מהפנטת שגרמה בסופה לכל הקהל באולם וגם לשופטים לעמוד על רגליהם ולהריע בהתלהבות לשני הילדים המקסימים והבוגרים הללו, שנראה שלפניהם עתיד מבטיח.


רגע השיא בקטע הזה, שכבר זכה למעל מליון צפיות מאז עלה לרשת שלשום, מגיע ללא ספק כאשר הקהל החל לקרוא בשירה לסיימון קאוול, ראש צוות השופטים, ללחוץ על “כפתור הזהב”, הכפתור המיוחד שלחיצה עליו שולחת את המתמודדים על הבמה ישירות לשלב ההופעות החיות בלי צורך בהצבעת השופטים או תמיכת הקהל, וכמובן ללא צורך באודישנים נוספים. קאוול, שידוע כשופט קשוח במיוחד, נשבר גם הוא מול ההופעה המאלפת של השניים ונענה לבקשת הקהל.

רגע הלחיצה על הכפתור בשילוב הקונפטי, הקהל המשולהב והבכי הנוגע ללב של לאונדרה, הצעיר מבין השניים, הוא פשוט מצמרר ומרגש עד דמעות, והופך את הקטע הזה לאחד האודישנים היותר מפתיעים וקסומים שראינו. נהדר.

לייק לפטריה בפייסבוק