מטורף: תרמילאית חזרה מטיול במזרח וגילתה הפתעה מחרידה בתוך האף שלה

קורה לא מעט שאנשים חוזרים מטיול תרמילאים עם משהו חי (זה חבר טוב שלי, הוא חושב שהוא דולפין) או אפילו צומח (פטרייה אחת יותר מדי), אבל מקרה כזה – של משהו חי שצומח בתוכך – הוא כנראה די נדיר.

עלוקה באף 1

תרמילאית בת 24 מאנגליה חזרה הביתה מטיול בדרום מזרח אסיה כדי לגלות שמסתתרת לה בתוך האף עלוקה באורך של 7.5 סנטימטרים. זה התחיל מבליטה באף וקצת דימומים, אבל התרמילאית, דניאלה ליברני, היתה בטוחה שזה קשור לתאונת אופנוע שעברה במזרח ופשוט התעלמה מזה.

עלוקה באף 4

והכל היה די רגיל, עד שיום אחד משהו התחיל לבצבץ מהנחיר הבחורה הצעירה, בניגוד למה שהייתם מצפים, לא איבדה את זה ודווקא ניסתה לתפוס את הדבר שמציץ לה מהאף. אבל ללא הצלחה, העלוקה טיפסה חזרה לנחיר.

“כשהייתי במקלחת, העלוקה הגיחה מהנחיר והגיעה עד השפה התחתונה שלי. כשזה קרה, ניגשתי מהר למראה כדי לבדוק מה יוצא מתוכי”. לפי התרמילאית, מה שגרם לה להבין שמדובר במשהו חי הן הבליטות שעל העלוקה.

עלוקה באף 3

עלוקה באף 2

כמובן שהשלב הבא היה להגיע לבית החולים כדי לשלוף את השרץ. וזה היה תהליך שרחוק מלהיות נעים. בכל פעם שהרופאים ניסו לשלוף את העלוקה מהנחיר, העלוקה פשוט נאחזה בכל הכוח וזה, אתם בטח מבינים לבד, זה כאב ממש.

עלוקה באף 5

אבל בסופו של דבר, הרמש הדוחה עזב את ההתנחלות שפתח במעלה הנחיר של דניאלה ומשם, הוא עבר לגור בתוך מבחנה. עבור הצעירה הבריטית, שטענה שלפרקים הרגישה את היצור הדוחה מגיע עד הגבות שלה, מדובר בהחלט בהקלה גדולה וחתיכת סיפור לספר לילדים. ובאותו נושא, עלוקה כבת חודש מחפשת בית חם ואוהב. לפרטים, טוסו לאנגליה.

לייק לפטריה בפייסבוק