פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מרגש: הסטטוס העצוב שכתב דורון לזכר בתו שנפטרה, על הקיר של אברהם טל

בשבוע שעבר פרסם אדם בשם דורון רומנו סטטוס מרגש ועצוב בעמוד הפייסבוק של אברהם טל:

“אברהם בוקר טוב, מצטער שאני נופל עליך על הבוקר. הבת שלי נפטרה אתמול ורק רציתי לספר לך כמה היא אהבה את השירים שלך, לא הפסיקה לשמוע להשמיע ולשיר אותם פעם אחרי פעם. הבטחתי לה שאני אקח אותה לסיבוב ההופעות הבא שלך כי לא הספקתי לקחת אותה להופעה עד עכשיו ועכשיו אני כבר לא אוכל לקחת אותה. חשוב לי שתדע שהיא אהבה את השירים ודאגה לעדכן אותי בכל פעם שהופעת בטלוויזיה, היא ידעה את כל המילים של השירים היינו נוסעים באוטו והיא היתה אומרת “אבא שים את השיר: אלוהיי, הזמן עושה את שלו , אורות , אבא ועוד ועוד” והיא רק בת 8 וחצי, “ותראה אותי קורא לך אלוהיי , ועניין אחד , לא סגור עליו – אם אתה ישנו למה לא בא אליי ….” “קריאתך המתוקה (אבא ), מלאכים צוחקים מעל ואת מוציאה אותי מכל הבלאגן במוח …..

נקווה שהזמן יעשה את שלו – כרגע זה לא נראה… אני פשוט מחפש דרכים לספר לעולם על האסון הנורא וחיזוקים ולמרות שאני מוקף בהמון אנשים שאוהבים ותומכים – עדיין אני צריך עוד ועוד לעונג יהיה לי לשמוע מאדם כמוך, שוב מתנצל שאני מעציב אדם שמח כמוך שלא נדע כל צער ושנזכה לשמוח כולנו יחד אמן ואמן דורון רומנו – אבא של לין רומנו (ז”ל )- יהי זכרה ברוך”.

הסטטוס קיבל כ- 12,000 לייקים ו 730 תגובות של אנשים שסיפורו האישי והכואב של דורון פרט על מיתרי ליבם ורצו לחזק, לנחם לעודד אותו ואת אישתו ברגעיהם הקשים. בנוסף, גם אברהם טל עצמו נענה לבקשת האב, והשיב על הסטטוס בתגובה מרגשת מאוד משלו:
מספר גולשים העלו הצעה לארגן ערב לזכרה של לין ואף הודיעו שמוכנים לספק את המקום והגברה למופע.  לא ברור עדיין אם אכן האירוע יקרום עור וגידים אך אין ספק שמחמם את הלב לראות אנשים טובים שהתרגשו מהסיפור העצוב של דורון ומירב והיו מוכנים לתת מעצמם כל כך. גם לאברהם טל מגיע קרדיט על כך שלא התעלם והגיב במהירות וברגישות. צפו בסרטון קורע הלב לזכרה של לין, שהעלה אביה ליוטיוב. אנחנו כמובן משתתפים בצער המשפחה.

 

תודה לישורון תורג’מן על העדכון.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...