אבי מזגנים 3: סרטון חדש בסדרת הרשת המופרעת

לאחר ההצלחה המפתיעה של שני הסרטונים הראשונים ביוטיוב עם עשרות אלפי צפיות, חוזרים מיכאל הנגבי ומוטי אדיב עם סרטון נוסף, שלישי במספר בסדרת “אבי מזגנים”, סדרת הרשת הפופולרית העוקבת אחר נסיונותיהם של השניים להתארגן על משהו לעשן בתקופת יובש שכזו.

בפרק החדש מנסים הנגבי ואדיב לבצע תרמית בחנות המוכרת מריחואנה רפואית לבעלי מרשם, ולרכוש לעצמם חומר לעישון באמצעות מרשם מזוייף ותוך כדי שאדיב מעמיד פנים כי הוא חולה ב”סרטן הרגל”.


ובכן, מסתבר שההצלחה היחסית של סדרת הרשת פתחה את התיאבון ליוצריה ואלה החליטו לפתוח בקמפיין מימון גולשים בכדי לנסות ולגייס מספיק כסף להפקת סרט באורך מלא שיקרא, איך לא, אבי מזגנים.

האמת? מעולם לא נעשה בארץ סרט קומדיה פרוע לחלוטין בסגנון הזה, סרט שאם יופק ייכנס בקלות לקטגוריית “סרטי הסטלנים”, סרטים להם פוטנציאל גדול להפוך ברבות הימים לסרטי קאלט. אם לשפוט על פי שלושת הסרטונים הראשונים של אבי מזגנים, הפוטנציאל בהחלט קיים, ומסקרן לראות האם יצליחו צוות היוצרים לאסוף את הסכום הנדרש להפקת הסרט, כחמישים אלף שקלים.

אם אתם מעוניינים לתרום להצלחת הקמפיין, אתם מוזמנים להיכנס לאתר מימונה ולתרום סכום לבחירתכם. במקרה הזה אגב, מדובר בקמפיין של “הכל או כלום”, כלומר, במידה והסכום לא יגויס במלואו, יקבלו כל התורמים את כספם בחזרה. בהצלחה!

אבי מזגנים מימון

לייק לפטריה בפייסבוק