איזה מתח: הפרסומת הנהדרת של אאודי

אתמול בערב שעון ארצות הברית, נפתחה רשמית עונת הפוטבול, ענף הספורט הפופולארי ביותר בארצות הברית. כרגיל צפויה לנו עונה מסעירה, וייתכן שאם נשקיע מספיק מאמץ, אולי אפילו נבין יום אחד את החוקים. אחת הבשורות שמביאה איתה עונת המשחקים החדשה היא כמובן גל פרסומות חדשות המשודרות במהלך המשחקים, פרסומות שהן לרוב יצירתיות ומושקעות יותר מהרגיל, עקב חשיפת השיא ונתוני הרייטינג הגבוהים.

במשחק הבכורה שנערך אתמול, נחשפה לראשונה הפרסומת החדשה של אאודי, המקדמת את דגם Audi S8. כיאה לפרסומת סופרבול, הפרסומת של אאודי מספקת את הסחורה והיא אחת הפרסומות היותר יצירתיות ומשעשעות שנתקלתי בהן לאחרונה.

מוסיקת מתח מסתורית. אדם תכול עיניים יושב ברכב ליד בנק. מולו עוצר רכב משוריין המשמש להעברת כספים. אישה בנעליי עקב אדומות פוסעת ברחוב. זום על השעון של הרכבת התחתית. דקה לארבע. האדם ברכב מביט גם הוא בשעון ומחכה לשעת הפעולה המדוייקת. ניידת משטרה מסיירת בסביבה ומלחיצה אותו. אדם במזוודה מתקרב מהסמטה הסמוכה. הכל מוכן לפעולה במה שנראה כמו שוד מתוכנן ומוקפד הייטב. השעון מראה ארבע. ואז… את הסוף תאלצו לראות בעצמכם.

“החשוד” היא פרסומת מצויינת ומהווה יופי של סיפתח לעונת פרסומות הפוטבול. אנחנו כבר נרגשים לראות מה עוד מצפה לנו במהלך משחקי העונה. שתפו את הסרטון הנהדר אם אהבתם, ובאופן כללי, נשמח לשמוע את דעתכם על הפרסומת. אנחנו אהבנו.


לייק לפטריה בפייסבוק