פרסומת מצחיקה: האוגרים שבטוחים שהבית שלהם רדוף רוחות

בעידן הויראלי בו אנו חיים, אנחנו כבר רגילים לראות חיות מככבות בפרסומות. למרות הפוטנציאל הויראלי של כלבים, חתולים, ארנבים ועוד שאר חיות מתוקות, לא תמיד מדובר בנוסחת פלאים. על מנת שפרסומת כזו תהפוך להצלחה ויראלית דרוש גם תסריט טוב, ושימוש נכון בחיות ובתכונות אנושיות המוענקות להם.

הפרסומת הבאה בהחלט מצליחה לעמוד בקריטריונים לפרסומת חיות מוצלחת ומציגה צמד אוגרים (או למען הדיוק guinea pigs, זן מסויים של יונקים המזכירים אוגרים), אשר מעבירים את זמנם בכלוב שלהם בבית תוך שהם רבים ומתווכחים האם הבית שהם חיים בו רדוף על ידי מלאכים או על ידי השטן. האישה בטוחה שמדובר בבית מלאכי ואילו האוגר הזכר משוכנע שהשטן השתלט על הבית. מדוע? כיוון וכל המכשירים האלקטרוניים פועלים מעצמם במהלך היום, גם כאשר אין אף בן אנוש בסביבה.


מדובר בפרסומת לרשת התקשורת AT&T המשווקת מערכת שליטה ואבטחה לבית, שמצד אחד עוזרת למגן אותו ולהגן עליו מפני פורצים, ומצד שני מאפשרת לבעלי הבית לשלוט על מגוון מוצרי אלקטרוניקה הנמצאים בבית בהפעלה מרוחקת באמצעות אפליקציה. כך למשל ניתן להפעיל את מכונת הקפה, להדיק ולכבות את האורות, לשלוט על הטמפרטורה של המזגן ועוד, כך שאם למשל זיהיתם שהכלב שלכם החליט ללכת לסלון, תוכלו להדליק עבורו את האור מרחוק. יוצאים מהעבודה לכיוון הבית? תוכלו להורות למכונת הקפה לפעול וכשתשובו הביתה תחכה לכם כוס קפה חמה.

הפרסומת מצליחה להבריק בדו שיח המשעשע בין שני האוגרים שמזכיר ויכוחים קלאסיים של זוג נשוי שחיי יחדיו במשך שנים. כמובן, היות ומדובר בחיות מחמד, הן לא מבינות כיצד מתרחשות כל הפעולות הללו באופן אוטומטי ולכן משוכנעים שהבית רדוף.

קיימים שני סרטונים נוספים בסדרה, האחד בכיכובו של כלב והשני בכיכובה של חתולה חביבה, אך הם הרבה פחות מצחיקים. בכל אופן, שלושת הסרטונים נפלאים, ועושה רושם שנזכהבעתיד להמשכונים מצחיקים לא פחות.לייק לפטריה בפייסבוק