פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה לקח את הכלב שלהם לטיול בהרי הרוקי כדי לא להשאיר אותו לבד בבית

השאיפה הגלויה והברורה ביותר של כמעט כל מי שיש לו כלב היא שהיצור החמוד על ארבע ילווה איתו לכל מקום: לעבודה, לסידורים, לסופר, לארוחות משפחתיות ובעיקר לחופשות. אלא שבדרך כלל יש מכשול בדרך להגשמת החלום הזה, הוא נקרא המציאות.

אלא שמצד שני, תמיד יש את האנשים האלה שיודעים להפוך את החלומות למציאות, ובמקרה הזה, יודעים לשלב את הכלב שלהם בכל מה שהם עושים. כמובן, כל העסק הופך כיפי יותר כשאותם אנשים לא נשארים צנועים בנדון, ומשחררים לעולם סדרת תמונות בכיכוב כלבם האהוב, בשלל לוקיישנים מהפנטים.

כך גם הבעלים של אספן, כלב גולדן רטריבר שובה לב שגר עם שני הוריו בדנבר קולורדו. שרה והנטר לורנס, הוריו הלא ביולוגים של אספן, החליטו לנצל את ימי השמש הבודדים שנותרו להם לפני שמגיע החורף הקפוא של קולורדו, על מנת לצאת לרוד טריפ אל אזורי הטבע המהפנטים של הרי הרוקי המשתרעים בין ארה”ב לקנדה. אחרי מחשבות לא מועטות בעניין, החליטו בני הזוג שהם לא יכולים להשאיר את כלבם הנאמן כלוא בבית/בפנסיון ולכן בחרו לכלול אותו במסע שלהם להרי הרוקי. הטיול ארך כשבוע והתמונות שלהם עם אספן מדברות בעד עצמן ומציגות חוויה זוגית כמעט קסומה ביחד עם החבר הכי טוב שלהם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...