פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מרגש: ישראלי יצר קמפיין להצלת החתול המתוק שלו באמצעות הגולשים

עד כמה רחוק הייתם מוכנים ללכת בכדי להציל את חיית המחמד שלכם? אם אתם הבעלים הגאים של חתול, כלב או כל חיית מחמד אחרת, סביר להניח כי התשובה האינסטינקטיבית שלכם תהיה “הכי רחוק”.

בפועל, בעלי כלבים וחתולים רבים נתקלים לעיתים במצבים קשים ובעייתיים מבחינה כלכלית בהם החבר הכי טוב שלהם סובל מבעיה רפואית קשה כלשהי, שעלויות הטיפול בה גבוהות במיוחד עד בלתי אפשריות, סיטואציה שגורמת לרבים לשקול פתרונות חלופיים כמו מסירת חיית המחמד למקלט לחיות, או המתת חיית המחמד בלית ברירה.

נמרוד צוק, גולש ישראלי ועיתונאי במקצועו הבחין לאחרונה שהחתול המתוק שלו ששמו ‘רשע’ מקיא הרבה וסובל מסימפטומים משונים נוספים. לאחר בדיקות רפואיות, התבשר צוק כי חתול הבית המתוק בן ה-8, סובל מגידול סרטני במעי הדק שדורש טיפול באמצעות ניתוח מורכב שעלותו מסתכמת בכמה אלפי שקלים.

ראשה 1

למרות עלות הניתוח הגבוהה החליט צוק שהוא לא מוותר עליו, והשיק לאחרונה קמפיין מימון גולשים חדש באמצעות אתר IndieGoGo במסגרתו הוא קורא לגולשים ברחבי הגלובוס לפתוח את הלב ואת הארנק, ולעזור לו להציל את ראשה על ידי תרומה, ולו הקטנה ביותר.

במסגרת הקמפיין מבקש צוק מהגולשים לעזור לו לגייס 1200 דולרים, כשעד כה הצליח לאסוף קרוב ל-500, כחודש לפני סיומו. ודאי תשמחו לשמוע, כי העדכון האחרון המופיע בעמוד הקמפיין הוא מאוד חיובי, ומבשר על כך ש’רשע’ עבר את הניתוח לפני שלושה ימים בהצלחה בבית החולים הוטרינרי בבית דגן. בהמשך מתחייב צוק לפרסם את עלויות הניתוח הכוללות.

אז סוף טוב, כמעט הכל טוב, ורשע החתול  שרק רוצה לחזור לשחק ולהתחרדן בשמש עם אחותו ברטה,  מתאושש מהניתוח ובלי עין הרע יחזור לעצמו בקרוב. ואתם הגולשים, אם הסיפור הזה נגע ללבכם, מוזמנים לעזור לנמרוד על ידי תרומה כאן.

ראשה 2 עם אחותו

ראשה 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...