פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ארנולד שוורצנגר מתחפש למאמן כושר ומשגע את המתאמנים

דמיינו לעצמכם שאתם במהלך אימון במכון הכושר הקרוב למקום מגוריכם כלשפתע אתם מבחינים בכך שמאמן הכושר המקומי מזכיר לכם מישהו מוכר. אחרי כמה שניות ארוכות של נסיונות להבין היכן ראיתם את הפנים הללו בעבר, אתם מגלים כי מדובר בלא אחר מאשר ארנולד שוורצנגר. זה מה שקרה לאנשים ברי המזל שהגיעו להתאמן במכון הכושר Gold`s Gim.

שוורצנגר, אחד השרירנים המפורסמים בעולם, מושל קליפורניה לשעבר וכוכב הוליוודי מוכר, השתתף לאחרונה במעין סרטון מתיחה משעשע, שצולם במכון הכושר בו נהג ארנולד שוורצנגר להתאמן אי שם בשנות השבעים כשהיה בשיא כושרו ותפארתו השרירית, דרך נהדרת לומר תודה למקום שהעניק לך את מנת שייק החלבונים הראשון שלך.


בסרטון ההזוי שנוצר על מנת לקדם את תכנית המצטיינים של שוורצנגר עבור ילדים בשעות שלאחר הלימודים,  מגלם שוורצנגר את הווארד, עובד במכון הכושר המקומי, המסתובב בין המתאמנים ומחלק להם טיפים הגיוניים ומטופשים כאחד לאימון בריא יותר. בתור מי שיודע דבר או שניים על הסוואה לאחר שנלחם בדמויות כמו הטורף, היינו מצפים משוורצנגר להסוות את עצמו בצורה טובה יותר, אך הפאה המצחיקה והשפם לא ממש עשו את העבודה ומתאמנים רבים זיהו כי מדובר באגדת השרירים.

שוורצנגר

הסרטון זכה למעל מליון צפיות בתוך יממה אחת, והוא מסתיים בסצינה מצחיקה בה המצלמה מצלמת את פניו של שוורצנגר כשמבטו מופנה אל הקיר שמולו תוך שהוא מסנן “אתה נראה כל כך חתיך”, בזמן שהוא כצפוי, מסתכל על תמונות ישנות של עצמו.

בגדול, מעבר לכמה רגעים משעשעים, הסרטון לא ממש ממריא, והחלק הכי טוב בסרטונים מהסוג הזה, הקטע  בו שוורצנגר אמור לחשוף את עצמו ולסחוט תגובות משתאות מהמתאמנים נחסך מאיתנו משום מה. בכל אופן, שווה צפיה.

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.
quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...